See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van farmaceutische specialiteiten op basis van NITISINONE in capsules
Beschreibung: Het voorwerp van het contract bestaat uit de verwerving van farmaceutische specialiteiten op basis van NITISINONE (ATC-code A16AX04) Duur: 2 jaar + 1 jaar + 1 jaar
Interne Kennung: PPP0KC-2558/6149/AC2025-062ND
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fourniture de spécialités pharmaceutiques à base de NITISINONE en capsules
Interne Kennung: AC2025-062ND_1
153772-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0KC-2558/6149/AC2025-062ND
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: AC2025-062ND_1