See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa modernizacji i wyposażenia stacji SN/nN w układy pomiarowe bilansowo-kontrolne zdalnego odczytu, wraz z uruchomieniem transmisji danych pomiarowych na terenie działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość.
Beschreibung: Usługa modernizacji i wyposażenia stacji SN/nN w układy pomiarowe bilansowo-kontrolne zdalnego odczytu, wraz z uruchomieniem transmisji danych pomiarowych na terenie działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość Zamawiający, działając zgodnie z art. 257 Ustawy PZP, zastrzega sobie prawo unieważnienia Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości/części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 336536-2024
Interne Kennung: POST/DYS/OZ/LZA/01594/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - opomiarowanie 196 szt. stacji SN/nN na terenie Rejonu Energetycznego Zamość zgodnie z zestawieniem zamieszczonym w załączniku nr 2 Wykaz stacji SN/nN do modernizacji.
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 1
Menge: 196
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - opomiarowanie 221 szt. stacji SN/nN na terenie Rejonu Energetycznego Zamość zgodnie z zestawieniem zamieszczonym w załączniku nr 2 Wykaz stacji SN/nN do modernizacji.
Interne Kennung: Część 2
Menge: 221
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - opomiarowanie 232 szt. stacji SN/nN na terenie Rejonu Energetycznego Zamość zgodnie z zestawieniem zamieszczonym w załączniku nr 2 Wykaz stacji SN/nN do modernizacji.
Interne Kennung: Część 3
Menge: 232
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - opomiarowanie 277 szt. stacji SN/nN na terenie Rejonu Energetycznego Tomaszów Lubelski zgodnie z zestawieniem zamieszczonym w załączniku nr 2 Wykaz stacji SN/nN do modernizacji
Interne Kennung: Część 4
Menge: 277
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - opomiarowanie 273 szt. stacji SN/nN na terenie Rejonu Energetycznego Tomaszów Lubelski zgodnie z zestawieniem zamieszczonym w załączniku nr 2 Wykaz stacji SN/nN do modernizacji.
Interne Kennung: Część 5
Menge: 273
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - opomiarowanie 254 szt. stacji SN/nN na terenie Rejonu Energetycznego Tomaszów Lubelski zgodnie z zestawieniem zamieszczonym w załączniku nr 2 Wykaz stacji SN/nN do modernizacji.
Interne Kennung: Część 6
Menge: 254
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - opomiarowanie 229 szt. stacji SN/nN na terenie Rejonu Energetycznego Tomaszów Lubelski zgodnie z zestawieniem zamieszczonym w załączniku nr 2 Wykaz stacji SN/nN do modernizacji.
Interne Kennung: Część 7
Menge: 229
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - opomiarowanie 233 szt. stacji SN/nN na terenie Rejonu Energetycznego Chełm zgodnie z zestawieniem zamieszczonym w załączniku nr 2 Wykaz stacji SN/nN do modernizacji.
Interne Kennung: Część 8
Menge: 233
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - opomiarowanie 225 szt. stacji SN/nN na terenie Rejonu Energetycznego Chełm zgodnie z zestawieniem zamieszczonym w załączniku nr 2 Wykaz stacji SN/nN do modernizacji
Interne Kennung: Część 9
Menge: 225
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - opomiarowanie 254 szt. stacji SN/nN na terenie Rejonu Energetycznego Chełm zgodnie z zestawieniem zamieszczonym w załączniku nr 2 Wykaz stacji SN/nN do modernizacji.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - opomiarowanie 196 szt. stacji SN/nN na terenie Rejonu Energetycznego Chełm zgodnie z zestawieniem zamieszczonym w załączniku nr 2 Wykaz stacji SN/nN do modernizacji.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - opomiarowanie 167 szt. stacji SN/nN na terenie Rejonu Energetycznego Jarosław zgodnie z zestawieniem zamieszczonym w załączniku nr 2 Wykaz stacji SN/nN do modernizacji.
Interne Kennung: Część 12
Menge: 167
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - opomiarowanie 132 szt. stacji SN/nN na terenie Rejonu Energetycznego Jarosław zgodnie z zestawieniem zamieszczonym w załączniku nr 2 Wykaz stacji SN/nN do modernizacji.
Interne Kennung: Część 13
Menge: 132
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - opomiarowanie 222 szt. stacji SN/nN na terenie Rejonu Energetycznego Przemyśl zgodnie z zestawieniem zamieszczonym w załączniku nr 2 Wykaz stacji SN/nN do modernizacji.
Interne Kennung: Część 14
Menge: 222