153970-2025 - Wettbewerb
Polen – Sitze – Dostawy siedzisk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy siedzisk
Beschreibung1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy siedzisk. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdego zadania został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ, stanowiącym ogólne warunki umowy ramowej. 3. Wykonawca w każdym zadaniu udzieli minimum 12 miesięcznej gwarancji i rękojmi na dostarczony asortyment, liczonych od dnia podpisania protokołu odbioru. 4. Zamawiający w każdym zadaniu żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowego środka dowodowego na potwierdzenie zgodności oferowanego asortymentu z opisem przedmiotu zamówienia w postaci karty katalogowej oferowanego asortymentu, zawierającej co najmniej: nazwę Producenta, model lub inne dane jednoznacznie identyfikujące asortyment oraz parametry techniczne asortymentu takie jak: - wymiary oraz rodzaj materiału oferowanego asortymentu – opisane w pkt 1 i 2 - odpowiednio do zadania w załączniku nr 5 do SWZ. 5.Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzają, że oferowany asortyment spełnia określone przez Zamawiającego wymagania. 6. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zamawiający informuje, że pomimo przewidzenia wezwania, nie wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania 7. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych 8.Przedmiotowe środki dowodowe sporządzone w języku obcym muszą zostać złożone wraz z tłumaczeniem na język polski. 9. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 10. Zamawiający dopuszcza powierzenie wykonania części zamówienia Podwykonawcy. 11.Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę w ofercie części zamówienia, których wykonanie powierzy Podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych Podwykonawców, jeżeli są już znani. 12. Termin wykonania zamówienia (dostaw) w każdym zadaniu: do 21 dni roboczych (zgodnie z ofertą Wykonawcy), licząc od dnia zaakceptowania zapotrzebowania przez Wykonawcę. 13. Zamawiający dokona zmian w umowie zgodnie z zapisem Rozdz. XIX SWZ. 14.Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały mu przyznane. 15. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (tj. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), zwanym dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Stołeczny Policji; 2) nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych sprawuje inspektor ochrony danych osobowych: adres: ul. Nowolipie 2, 00-150 Warszawa; adres e-mail: iod@ksp.policja.gov.pl 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem prowadzonym w celu zawarcia umowy ramowej w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy siedzisk (Numer postępowania: WZP-328/25/34/Z) 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy; 5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ustawy, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; 6) obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy; 7) w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO; 8) posiada Pani/Pan: a) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących; b) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych*; c) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO**; d) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; 9) nie przysługuje Pani/Panu: a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych; b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO; c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b, c i f RODO. *Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników. **Wyjaśnienie: prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony prawnej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicznego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego.
Interne KennungWZP-328/25/34/Z
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39111000 Sitze
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawy krzeseł obrotowych z regulowanym zagłówkiem
Beschreibung1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy krzeseł obrotowych z regulowanym zagłówkiem. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ, stanowiącym ogólne warunki umowy ramowej.
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelDostawy krzeseł miękkich
Beschreibung1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy krzeseł miękich 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ, stanowiącym ogólne warunki umowy ramowej.
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelDostawy krzeseł twardych
Beschreibung1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy krzeseł twardych 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ, stanowiącym ogólne warunki umowy ramowej.
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelDostawy foteli gabinetowych
Beschreibung1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy foteli gabinetowych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ, stanowiącym ogólne warunki umowy ramowej.
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelDostawy ławek do szatni
Beschreibung1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy ławek do szatni. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ, stanowiącym ogólne warunki umowy ramowej.
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelDostawy zestawów krzeseł korytarzowych
Beschreibung1. Postępowanie prowadzone jest w celu zawarcia umowy ramowej na dostawy zestawów krzeseł korytarzowych. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 5 do SWZ oraz w Rozdz. XIX SWZ, stanowiącym ogólne warunki umowy ramowej.
Interne KennungZadanie nr 6