154-2025 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Na podstawie art. 19 ust. 1 pkt 3 w związku z art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 2778 ze zm.) organizator dokona wyboru operatora poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy: Po upływie 1 roku od dnia publikacji niniejszego ogłoszenia. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 1 rok (od 02.01.2026 r. do 31.12.2026 r.). Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na których będą wykonywane przewozy: a) określenie rodzaju transportu: transport drogowy, przewozy autobusowe b) określenie sieci komunikacyjnej: przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej, dla której Gmina Jaraczewo jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. Zmiana informacji: Na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 2778 ze zm.) zastrzega się możliwość zmiany powyższych informacji.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego