2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren en plaatsen van ondergrondse (pers) containers en GFT-containerbehuizingen, betonputten en toegangscontrolesystemen
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een raamovereenkomst af te sluiten voor het leveren en plaatsen van ondergrondse containers, GFT-containerbehuizingen, aanbiedzuilen, toegangscontrolesystemen en het leveren, plaatsen, reinigen, onderhouden, repareren en keuren van ondergrondse perscontainers. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 2025-024420
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224340 Mülleimer, 42961100 Zugangskontrollsystem, 44613800 Abfallcontainer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren en plaatsen van ondergrondse containers, GFT-containerbehuizingen, aanbiedzuilen en toegangscontrolesystemen. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van iedere raamovereenkomst is 3 jaar en 2 maanden met de opties tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van viermaal met maximaal twee jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Het leveren, plaatsen, reinigen, onderhouden, repareren en keuren van ondergrondse perscontainers. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 2