2. Verfahren
Verfahren
Titel: Paard- en stalbenodigdheden & Harnachement o.b.v. dwingende spoed 2025-2026
Beschreibung: De Opdracht omvat het leveren van paard- en stalbenodigdheden & harnachement voor de Bereden Politie (BP). Alle eisen die de Politie stelt aan deze Opdracht staan beschreven in het Programma van eisen dat apart is te downloaden via het Aanbestedingsplatform. Scope Tot de scope van de Opdracht behoren specifiek de volgende Producten: • Verzorgingsartikelen voor paarden (ook wel grooming genoemd); • Verzorgingsartikelen voor zadels en harnachement; • Opslagmiddelen voor de verzorgingsartikelen; • Paardendekens voor op stal of in de weide; • Transportbescherming voor paarden; • Vliegenmaskers voor paarden; • Specialistisch gereedschap voor paarden; • Specialistisch gereedschap voor in de stal; • Hooinetten; • Voerbakken; • Drinkbakken; • Likstenen en houders; • Zadelkamer en overige stalinrichting middelen (roerende goederen); • Harnachement. Buiten de scope van de Opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: • Zadels; • Stalinrichting (onroerende goederen); • Voertuigen voor op en rond de stal; • Ruiterkleding.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35200000 Polizeiausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000