See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerking Groenafval
Beschreibung: De opdracht betreft het ontvangen en verwerken van ca 6.800 ton groenafval per jaar, afkomstig van de openbare ruimte van de gemeente Opsterland. Het groenafval wordt dagelijks in kleine hoeveelheden door de eigen dienst van de gemeente afgeleverd. Geraamde contractwaarde 600.000 euro over 4 jaar
Interne Kennung: 86247374
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1