See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Rehoboth - Meubilair Brede School De Driemaster
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van meubilair ten behoeve van Brede School De Driemaster, onderdeel van Scholenvereniging Rehoboth. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoolmeubilair Primair Onderwijs.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000