See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wynajem osi strzeleckich w celu zabezpieczenia szkolenia strzeleckiego dla żołnierzy na zaopatrzeniu 35 WOG Kraków.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Wynajem osi strzeleckich umożliwiających strzelanie ze wszystkich rodzajów broni kalibru od 5,56 do 9mm na dystansie od 3 m do 300 metrów, w celu zabezpieczenia szkolenia strzeleckiego żołnierzy z rejonu odpowiedzialności 35 WOG Kraków”. W związku z realizowanym przez Jednostki Wojskowe programem strzelań z broni strzeleckiej DU-7.0.8, ze względu na dużą liczebność żołnierzy do przeszkolenia, różne dyslokacje Jednostek Wojskowych i potrzebę odbycia różnych scenariuszy strzelań na różnych osiach, konieczne jest udzielenie zamówienia w częściach, aby szkolenia strzeleckie mogło odbywać się zgodnie z programem strzelań. Garnizon Kraków nie posiada bazy szkoleniowej w postaci strzelnicy i poligonu. Zadania skierowane do obiektów posiadających przegląd zatwierdzony przez Dowódców RSZ. W związku z powyższym Zamawiający wymaga, iż zgodnie z art. 91 ust.1 Pzp ofertę można składać w odniesieniu do jednej części zamówienia. 2. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na osiem części: Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części znajdują się w załączniku nr 5 tj: OPIS Przedmiotu Zamówienia w podziale na poszczególne części.
Vorherige Bekanntmachung: 839971-2025
Interne Kennung: 76/SZKOL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70130000 Vermietung von Grundstücken im Eigenbesitz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Wynajem osi strzeleckich umożliwiających strzelanie ze wszystkich rodzajów broni kalibru od 5,56 do 9mm na dystansie od 3 m do 300 metrów, w celu zabezpieczenia szkolenia strzeleckiego żołnierzy z rejonu odpowiedzialności 35 WOG Kraków”. część nr 1 – do 200 km od granic administracyjnych m. Krakowa,
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w ramach niniejszej umowy z prawa opcji w zakresie nieprzekraczającym 100% wartości brutto umowy, z powodu możliwości zwiększenia liczby żołnierzy skierowanych na szkolenie strzeleckie w związku z zadaniami postawionymi przez wyższych przełożonych. Ostateczna ilość zamówionych usług w ramach prawa opcji uzależniona będzie od bieżących potrzeb Zamawiającego i podsiadanych środków finansowych.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Wynajem osi strzeleckich umożliwiających strzelanie ze wszystkich rodzajów broni kalibru od 5,56 do 9mm na dystansie od 3 m do 300 metrów, w celu zabezpieczenia szkolenia strzeleckiego żołnierzy z rejonu odpowiedzialności 35 WOG Kraków”. część nr 2 – do 200 km od granic administracyjnych m. Krakowa,
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Wynajem osi strzeleckich umożliwiających strzelanie ze wszystkich rodzajów broni kalibru od 5,56 do 9mm na dystansie od 3 m do 300 metrów, w celu zabezpieczenia szkolenia strzeleckiego żołnierzy z rejonu odpowiedzialności 35 WOG Kraków”. część nr 4 – do 60 km od granic administracyjnych m. Limanowa,
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Wynajem osi strzeleckich umożliwiających strzelanie ze wszystkich rodzajów broni kalibru od 5,56 do 9mm na dystansie od 3 m do 300 metrów, w celu zabezpieczenia szkolenia strzeleckiego żołnierzy z rejonu odpowiedzialności 35 WOG Kraków”. część nr 5 – do 200 km od granic administracyjnych m. Krakowa,
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Wynajem osi strzeleckich umożliwiających strzelanie ze wszystkich rodzajów broni kalibru od 5,56 do 9mm na dystansie od 3 m do 300 metrów, w celu zabezpieczenia szkolenia strzeleckiego żołnierzy z rejonu odpowiedzialności 35 WOG Kraków”. do 40 km od granic administracyjnych m. Tarnowa,
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Wynajem osi strzeleckich umożliwiających strzelanie ze wszystkich rodzajów broni kalibru od 5,56 do 9mm na dystansie od 3 m do 300 metrów, w celu zabezpieczenia szkolenia strzeleckiego żołnierzy z rejonu odpowiedzialności 35 WOG Kraków”. część nr 7 – do 60 km od granic administracyjnych m. Limanowa i Tarnowa
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Wynajem osi strzeleckich umożliwiających strzelanie ze wszystkich rodzajów broni kalibru od 5,56 do 9mm na dystansie od 3 m do 300 metrów, w celu zabezpieczenia szkolenia strzeleckiego żołnierzy z rejonu odpowiedzialności 35 WOG Kraków”. część nr 8 – do 200 km od granic administracyjnych m. Krakowa.
Interne Kennung: Część nr 8