15409-2026 - Ergebnis
Tschechien – Labordienste – RD o krátkodobých pronájmech CT laboratoře
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRD o krátkodobých pronájmech CT laboratoře
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody (RD) na krátkodobé pronájmy CT laboratoře vč. potřebného přístrojového vybavení a služeb obslužného personálu laboratoře pro CT (Computed Tomography) měření dodaných vzorků. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena Zadávací dokumentaci v kapitole 3 Technické podmínky.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPopis zadávacího postupu a veškeré informace jsou v Zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71900000 Labordienste
5. Los
LosLOT-0004
Interne KennungRD o krátkodobých pronájmech CT laboratoře