154120-2026 - Ergebnis
Tschechien – Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze – Revitalizace zelené infrastruktury Nemocnice Havířov, p. o. – Dodávky II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRevitalizace zelené infrastruktury Nemocnice Havířov, p. o. – Dodávky II
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka prvků, montážních a řemeslných prací a dalších dodávek spojených s provedením zakázky v areálu zadavatele v následujícím rozsahu: - dodávka a montáž venkovního mobiliáře v rozsahu stanoveným projektovou dokumentací a položkovým rozpočtem uvedeným v příloze č. 1A této Zadávací dokumentace, - dodávka a montáž venkovních trenažérů pro seniory a handicapované občany v rozsahu stanoveným projektovou dokumentací a položkovým rozpočtem uvedeným v příloze č. 1B této Zadávací dokumentace, - dodávka a montáž herních prvků v rozsahu stanoveným projektovou dokumentací a položkovým rozpočtem uvedeným v příloze č. 1C této Zadávací dokumentace, - dodávka a montáž workoutové sestavy v rozsahu stanoveným projektovou dokumentací a položkovým rozpočtem uvedeným v příloze č. 1D této Zadávací dokumentace. Předmětem veřejné zakázky je dále zabezpečení odborné technické kontroly (revizní kontrola v návaznosti na ČSN EN 1176 (pro části VZ 3,4), ČSN EN 15312+A1 /940521/ (pro části VZ 3,4), jejímž výstupem je písemný protokol.
Interne KennungP25V00000415
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39142000 Gartenmöbel, 37450000 Ausrüstungen für Feldsportarten und Hallensportarten
5. Los
LosLOT-0004
TitelDodávka a montáž workoutové sestavy
BeschreibungPředmětem plnění části 4 veřejné zakázky je dodávka a montáž workoutové sestavy v rozsahu stanoveným projektovou dokumentací a položkovým rozpočtem uvedeným v příloze č. 1D Zadávací dokumentace. Předmětem veřejné zakázky je dále zabezpečení odborné technické kontroly (revizní kontrola v návaznosti na ČSN EN 1176 a ČSN EN 15312+A1 /940521/ , jejímž výstupem je písemný protokol.
Interne KennungP25V00000415-4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37450000 Ausrüstungen für Feldsportarten und Hallensportarten
LosLOT-0003
TitelDodávka a montáž herních prvků
BeschreibungPředmětem plnění části 3 veřejné zakázky je dodávka dodávka a montáž herních prvků v rozsahu stanoveným projektovou dokumentací a položkovým rozpočtem uvedeným v příloze č. 1C Zadávací dokumentace. Předmětem veřejné zakázky je dále zabezpečení odborné technické kontroly (revizní kontrola v návaznosti na ČSN EN 1176 a ČSN EN 15312+A1 /940521/, jejímž výstupem je písemný protokol
Interne KennungP25V00000415-3
LosLOT-0002
TitelDodávka a montáž venkovních trenažérů pro seniory a handicapované občany
BeschreibungPředmětem plnění části 2 veřejné zakázky je dodávka a montáž venkovních trenažérů pro seniory a handicapované občany v rozsahu stanoveným projektovou dokumentací a položkovým rozpočtem uvedeným v příloze č. 1B Zadávací dokumentace.
Interne KennungP25V00000415-2
LosLOT-0001
TitelDodávka a montáž venkovního mobiliáře
BeschreibungPředmětem plnění části 1 veřejné zakázky je dodávka a montáž venkovního mobiliáře v rozsahu stanoveným projektovou dokumentací a položkovým rozpočtem uvedeným v příloze č. 1A Zadávací dokumentace.
Interne KennungP25V00000415-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39142000 Gartenmöbel