See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 3.1.1 Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 3.1.2 Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3.1.3 Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 3.1.1 Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 3.1.2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET III 3.1.1 Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ NR 271/2024/Włodawa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET I
Beschreibung: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne Kennung: SWZ NR 271/2024/Włodawa PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Interne Kennung: SWZ NR 271/2024/Włodawa Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET III
Beschreibung: Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ NR 271/2024/Włodawa Pakiet III