2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wycinka drzew, krzewów i samosiejek, podcinka gałęzi i konarów, karczowanie i frezowanie pni oraz nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg powiatowych na terenie Powiatu Krakowskiego w 2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wycinka drzew, krzewów i samosiejek, podcinka gałęzi i konarów, karczowanie i frezowanie pni oraz nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg powiatowych na terenie powiatu krakowskiego w 2026r. 2. Zadanie obejmuje całą sieć dróg powiatu krakowskiego w zakresie podstawowym i opcjonalnym: a) Zakres podstawowy: Ścięcie drzew o średnicy poniżej 60 cm szt. 280 Ścięcie drzewa topoli o średnicy poniżej 60 cm szt. 280 Ścięcie drzew o średnicy 60 cm i powyżej szt. 250 Ścięcie drzewa topoli o średnicy 60 cm i powyżej szt. 250 Podcięcia gałęzi i konarów - zabiegi pielęgnacyjne w koronie drzewa szt. 850 Nasadzanie drzew liściastych o obwodzie do 14 cm wraz z pielęgnacją przez okres 2 lat szt. 200 Nasadzanie drzew liściastych o obwodzie powyżej 14 cm wraz z pielęgnacją przez okres 2 lat szt. 205 Karczowanie pni szt. 90 Frezowanie pni szt. 90 Cięcie zakrzaczeń, odrostów drzew i samosiejek towarzyszących wycince drzew m2 7000 b) Zakres opcjonalny: Ścięcie drzew o średnicy poniżej 60 cm szt. 280 Ścięcie drzewa topoli o średnicy poniżej 60 cm szt. 280 Ścięcie drzew o średnicy 60 cm i powyżej szt. 250 Ścięcie drzewa topoli o średnicy 60 cm i powyżej szt. 250 Podcięcia gałęzi i konarów - zabiegi pielęgnacyjne w koronie drzewa szt. 850 Nasadzanie drzew liściastych o obwodzie do 14 cm wraz z pielęgnacją przez okres 2 lat szt. 200 Nasadzanie drzew liściastych o obwodzie powyżej 14 cm wraz z pielęgnacją przez okres 2 lat szt. 205 Karczowanie pni szt. 90 Frezowanie pni szt. 90 Cięcie zakrzaczeń, odrostów drzew i samosiejek towarzyszących wycince drzew m2 7000 Mapki sieci dróg pod adresem: https://zdpk.krakow.pl/zdpk2/nasze-drogi/ 3. Podane w tabeli elementów rozliczeniowych „przewidywane ilości” są ilościami orientacyjnymi, Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększania bądź zmniejszania podanych ilości, z zachowaniem warunku nieprzekraczania wartości umowy. 4. Zamawiający określa jako minimalną ilość do realizacji: a) zakresu podstawowego: drzew do wycinki – 100 szt. o średnicy do 60 cm; minimalną ilość nasadzeń zastępczych - 100 szt. drzew o średnicy do 14 cm. b) zakresu opcjonalnego: drzew do wycinki – 50 szt. o średnicy do 60 cm; minimalną ilość nasadzeń zastępczych - 50 szt. drzew o średnicy do 14 cm. 5. Czas przystąpienia do poszczególnych zleceń jest w niniejszym postępowaniu kryterium oceny ofert. Czas ten nie może być dłuższy niż 7 dni roboczych. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zrealizował poszczególne zlecenie w terminie maksymalnie 7 dni. W przypadku zlecenia prac planowych/awaryjnych z terminem pokrywającym się ze zleceniem planowym, dopuszcza się wydłużenie realizacji zlecenia planowego do maksymalnie 14 dni roboczych.
Interne Kennung: ZP/261/6/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wspólny słownik zamówień (CPV) : 03452000-3, 03451300-9, 77211600-8, 77211500-7, 77211400-6. 1. Przedmiotem zamówienia jest wycinka drzew, krzewów i samosiejek, podcinka gałęzi i konarów, karczowanie i frezowanie pni oraz nasadzenie drzew w pasie drogowym dróg powiatowych na terenie powiatu krakowskiego w 2026r. 2. Zadanie obejmuje całą sieć dróg powiatu krakowskiego w zakresie podstawowym i opcjonalnym: a) Zakres podstawowy: Ścięcie drzew o średnicy poniżej 60 cm szt. 280 Ścięcie drzewa topoli o średnicy poniżej 60 cm szt. 280 Ścięcie drzew o średnicy 60 cm i powyżej szt. 250 Ścięcie drzewa topoli o średnicy 60 cm i powyżej szt. 250 Podcięcia gałęzi i konarów - zabiegi pielęgnacyjne w koronie drzewa szt. 850 Nasadzanie drzew liściastych o obwodzie do 14 cm wraz z pielęgnacją przez okres 2 lat szt. 200 Nasadzanie drzew liściastych o obwodzie powyżej 14 cm wraz z pielęgnacją przez okres 2 lat szt. 205 Karczowanie pni szt. 90 Frezowanie pni szt. 90 Cięcie zakrzaczeń, odrostów drzew i samosiejek towarzyszących wycince drzew m2 7000 b) Zakres opcjonalny: Ścięcie drzew o średnicy poniżej 60 cm szt. 280 Ścięcie drzewa topoli o średnicy poniżej 60 cm szt. 280 Ścięcie drzew o średnicy 60 cm i powyżej szt. 250 Ścięcie drzewa topoli o średnicy 60 cm i powyżej szt. 250 Podcięcia gałęzi i konarów - zabiegi pielęgnacyjne w koronie drzewa szt. 850 Nasadzanie drzew liściastych o obwodzie do 14 cm wraz z pielęgnacją przez okres 2 lat szt. 200 Nasadzanie drzew liściastych o obwodzie powyżej 14 cm wraz z pielęgnacją przez okres 2 lat szt. 205 Karczowanie pni szt. 90 Frezowanie pni szt. 90 Cięcie zakrzaczeń, odrostów drzew i samosiejek towarzyszących wycince drzew m2 7000 Mapki sieci dróg pod adresem: https://zdpk.krakow.pl/zdpk2/nasze-drogi/ 3. Podane w tabeli elementów rozliczeniowych „przewidywane ilości” są ilościami orientacyjnymi, Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększania bądź zmniejszania podanych ilości, z zachowaniem warunku nieprzekraczania wartości umowy. 4. Zamawiający określa jako minimalną ilość do realizacji: a) zakresu podstawowego: drzew do wycinki – 100 szt. o średnicy do 60 cm; minimalną ilość nasadzeń zastępczych - 100 szt. drzew o średnicy do 14 cm. b) zakresu opcjonalnego: drzew do wycinki – 50 szt. o średnicy do 60 cm; minimalną ilość nasadzeń zastępczych - 50 szt. drzew o średnicy do 14 cm. 5. Czas przystąpienia do poszczególnych zleceń jest w niniejszym postępowaniu kryterium oceny ofert. Czas ten nie może być dłuższy niż 7 dni roboczych. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zrealizował poszczególne zlecenie w terminie maksymalnie 7 dni. W przypadku zlecenia prac planowych/awaryjnych z terminem pokrywającym się ze zleceniem planowym, dopuszcza się wydłużenie realizacji zlecenia planowego do maksymalnie 14 dni roboczych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211500 Baumpflege, 03452000 Bäume
Optionen:
Beschreibung der Optionen: b) Zakres opcjonalny: Ścięcie drzew o średnicy poniżej 60 cm szt. 280 Ścięcie drzewa topoli o średnicy poniżej 60 cm szt. 280 Ścięcie drzew o średnicy 60 cm i powyżej szt. 250 Ścięcie drzewa topoli o średnicy 60 cm i powyżej szt. 250 Podcięcia gałęzi i konarów - zabiegi pielęgnacyjne w koronie drzewa szt. 850 Nasadzanie drzew liściastych o obwodzie do 14 cm wraz z pielęgnacją przez okres 2 lat szt. 200 Nasadzanie drzew liściastych o obwodzie powyżej 14 cm wraz z pielęgnacją przez okres 2 lat szt. 205 Karczowanie pni szt. 90 Frezowanie pni szt. 90 Cięcie zakrzaczeń, odrostów drzew i samosiejek towarzyszących wycince drzew m2 7000