15419-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Ochrona obiektów i mienia Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 3 i 9 w formie bezpośredniej ochrony fizycznej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOchrona obiektów i mienia Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku przy ul. Mickiewicza 3 i 9 w formie bezpośredniej ochrony fizycznej
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na ochronie obiektów i mienia Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, przy ul. Mickiewicza 3 i 9, w formie bezpośredniej ochrony fizycznej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ. 3. Orientacyjna ilość roboczogodzin w okresie umowy – 24 576.
Vorherige Bekanntmachung683936-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na ochronie obiektów i mienia Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, przy ul. Mickiewicza 3 i 9, w formie bezpośredniej ochrony fizycznej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ. 3. Orientacyjna ilość roboczogodzin w okresie umowy – 24 576.
Interne KennungOK-III.272.37.2025
Menge24 576 Stunden