See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i sukcesywna dostawa leków onkologicznych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa leków onkologicznych, wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzach cenowo – ofertowych – Załączniki nr 1 dla poszczególnych części, będących integralną częścią SWZ. 3.Zamawiający wymaga zaoferowania przedmiotów zamówienia, które: 3.1. spełniają wymagania opisane w Formularzach cenowo – ofertowych, 3.2. spełniają wymagania opisane w SWZ, 3.3. są objęte Ustawą z dnia 12 maja 2011 roku o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych – dotyczy produktów leczniczych objętych refundacją. 4 . Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo – ofertowych na okres: -Część od nr 1 do nr 4 – 12 miesięcy 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część od nr 1 do nr 4 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części od nr 1 do nr 4 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Vorherige Bekanntmachung: 684377-2025
Interne Kennung: Postępowanie nr 69 ZP.261.24-A.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Leki onkologiczne: Rucaparibum
Beschreibung: 1. Leki onkologiczne: Rucaparibum 300 mg , 250 mg, 200 mg tabl. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: -Część nr 1 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 1 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 1 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji (zamówienia opcjonalnego ), o którym mowa w art. 31 ust. 1 i art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. Szczegóły opisano w SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Leki onkologiczne: Momelotinibum
Beschreibung: 1. Leki onkologiczne: Momelotinibum 100 mg, 150 mg, 200 mg tabl. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: -Część nr 2 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 2 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 2 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Leki onkologiczne: Mirvetuximabum soravtansinum
Beschreibung: 1. Leki onkologiczne: Mirvetuximabum soravtansinum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 5 mg/ml fiol. 20 ml 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: -Część nr 3 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 3 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 3 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Leki onkologiczne: Gilteritinibi fumaras
Beschreibung: 1. Leki onkologiczne: Gilteritinibi fumaras tabl. powl. 40 mg 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego określono w Formularzu cenowo – ofertowym – Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo – ofertowym na okres: -Część nr 4 – 12 miesięcy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 5.1 Zakup i sukcesywna dostawa przedmiotów zamówienia: Część nr 4 - przez 12 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. 5.2 Zamawiający w Części nr 4 dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy zawartej z Wykonawcą w przypadku nie zrealizowania w okresie jej trwania całości przedmiotu umowy. W takim przypadku zmiana umowy wymaga podpisania aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne Kennung: Część nr 4