See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa instrumentów muzycznych i akcesoriów dla Filharmonii Lubelskiej im. Henryka Wieniawskiego
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa instrumentów muzycznych do Filharmonii Lubelskiej im. Henryka Wieniawskiego. 4.2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z podziałem zamówienia na 12 części, jak poniżej: 1) Część 1 – „Dostawa fletów poprzecznych”, obejmująca swym zakresem: 2) Część 2 – „Dostawa fletów piccolo”, obejmująca swym zakresem: 3) Część 3 – „Dostawa oboju i rożka”, obejmująca swym zakresem: 4) Część 4 – „Dostawa klarnetów C”, obejmująca swym zakresem: 5) Część 5 – „Dostawa klarnetów A i B”, obejmująca swym zakresem: 6) Część 6 – „Dostawa trąbek B i C”, obejmująca swym zakresem: 7) Część 7 – „Dostawa trąbki piccolo i trąbki Es/D”, obejmująca swym zakresem: 8) Część 8 – „Dostawa kontrabasów forma gambowa”, obejmująca swym zakresem: 9) Część 9 – „Dostawa kontrabasów forma wiolinowa”, obejmująca swym zakresem: 10) Część 10 – „Dostawa smyczków skrzypcowych”, obejmująca swym zakresem: 11) Część 11 – „Dostawa smyczków wiolonczelowych”, obejmująca swym zakresem: 12) Część 12 – „Dostawa smyczków kontrabasowych”, obejmująca swym zakresem: 4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) 4.4. Przedmiotowe środki dowodowe. 1) Zamawiający wymaga złożenia do terminu składania ofert przedmiotowych środków dowodowych. 2) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca jako przedmiotowe środki dowodowe dostarczył do siedziby Zamawiającego instrumenty do oceny jakościowej (w ramach kryterium oceny ofert) oraz do sprawdzenia zgodności z opisem przedmiotu zamówienia. 3) Instrumenty podlegające próbkowaniu, które należy złożyć Zamawiającemu do oceny, zostały oznaczone w Opisie przedmiotu zamówienia. 4) Niedostarczenie instrumentu lub dostarczenie instrumentu niekompletnego z punktu widzenia wymogów opisu przedmiotu zamówienia będzie prowadziło do odrzucenia oferty (zamawiający nie przewiduje możliwości wskazanej w art. 107 ust. 2 ustawy pzp). Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp odstępuje od wymogu użycia środków komunikacji elektronicznej w zakresie przedstawiania przedmiotowego środka dowodowego w postaci modelu fizycznego. Składanie przedmiotowych środków dowodowych a) Wskazanych przedmiotowych środków dowodowych nie można przekazać przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, z uwagi na ich specyfikę. b) Przedmiotowe środki dowodowe należy przekazać/złożyć na koszt wykonawcy Zamawiającemu za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe (Dz. U. z 2020 r. poz. 1041, ze zm.), posłańca lub osobiście na adres: Filharmonia im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie ul. M. Curie-Skłodowskiej 5 Lublin c) Przedmiotowy środek dowodowy składa się nie później niż przed upływem terminu składania ofert i nie wcześniej niż w dniu poprzedzającym ten termin, po wcześniejszym awizowaniu Zamawiającemu. d) Za datę złożenia przedmiotowych środków dowodowych uznaje się datę ich wpływu do Zamawiającego. Za datę tą nie będzie uznana data nadania tych środków u operatora pocztowego lub posłańca. e) Zwrot próbek nastąpi zgodnie z art. 77 ust. 1-3 ustawy Pzp: 1. Zamawiający zwraca wykonawcom, których oferty nie zostały wybrane, na ich wniosek, złożone przez nich plany, projekty, rysunki, modele, próbki, wzory, programy komputerowe oraz inne podobne materiały. 2. Zamawiający zwraca wykonawcy, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, na jego wniosek, złożone przez niego plany, projekty, rysunki, modele, próbki, wzory, programy komputerowe oraz inne podobne materiały, o ile nie stanowią one załączników do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Zamawiający może zwrócić złożone przez wykonawcę plany, projekty, rysunki, modele, próbki, wzory, programy komputerowe oraz inne podobne materiały, jeżeli wniosek, o którym mowa w ust. 1 i 2, nie został złożony w terminie 30 dni od dnia zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego albo unieważnienia postępowania. 4) Koszty zwrotu (przesłania) próbki ponosi wykonawca. 5) Zamawiający przewiduje możliwość pozostawienia próbki w siedzibie zamawiającego jeśli ma być elementem świadczenia realizowanego przez wykonawcę na podstawie przyszłej umowy. 4.5. Gwarancja. Na dostarczone instrumenty Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy od dnia odbioru końcowego, z wyjątkiem instrumentów, dla których Załącznik Nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) wskazuje inne wymagane okresy gwarancji (obowiązują okresy gwarancji wskazane w SOPZ).
Interne Kennung: ZP/333/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37300000 Musikinstrumente und Teile für Musikinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – „Dostawa fletów poprzecznych”
Beschreibung: Część 1 – „Dostawa fletów poprzecznych”, obejmująca swym zakresem: 1) dostawę fabrycznie nowych instrumentów wraz z akcesoriami, w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem i wniesieniem, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 3) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) Gwarancja Na dostarczone instrumenty Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy od dnia odbioru końcowego, z wyjątkiem instrumentów, dla których Załącznik Nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) wskazuje inne wymagane okresy gwarancji (obowiązują okresy gwarancji wskazane w SOPZ).
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37314320 Musikalische Flöten
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – „Dostawa fletów piccolo”
Beschreibung: Część 2 – „Dostawa fletów piccolo”, obejmująca swym zakresem: 1) dostawę fabrycznie nowych instrumentów wraz z akcesoriami, w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem i wniesieniem, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 3) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) Gwarancja Na dostarczone instrumenty Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy od dnia odbioru końcowego, z wyjątkiem instrumentów, dla których Załącznik Nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) wskazuje inne wymagane okresy gwarancji (obowiązują okresy gwarancji wskazane w SOPZ).
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – „Dostawa oboju i rożka”
Beschreibung: Część 3 – „Dostawa oboju i rożka”, obejmująca swym zakresem: 1) dostawę fabrycznie nowych instrumentów wraz z akcesoriami, w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem i wniesieniem, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 3) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) Gwarancja Na dostarczone instrumenty Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy od dnia odbioru końcowego, z wyjątkiem instrumentów, dla których Załącznik Nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) wskazuje inne wymagane okresy gwarancji (obowiązują okresy gwarancji wskazane w SOPZ).
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37314200 Oboen, 37314000 Blasinstrumente
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – „Dostawa klarnetów C”
Beschreibung: Część 4 – „Dostawa klarnetów C”, obejmująca swym zakresem: 1) dostawę fabrycznie nowych instrumentów wraz z akcesoriami, w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem i wniesieniem, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 3) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) Gwarancja Na dostarczone instrumenty Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy od dnia odbioru końcowego, z wyjątkiem instrumentów, dla których Załącznik Nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) wskazuje inne wymagane okresy gwarancji (obowiązują okresy gwarancji wskazane w SOPZ).
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37314100 Klarinetten
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – „Dostawa klarnetów A i B”
Beschreibung: Część 5 – „Dostawa klarnetów A i B”, obejmująca swym zakresem: 1) dostawę fabrycznie nowych instrumentów wraz z akcesoriami, w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem i wniesieniem, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 3) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) Gwarancja Na dostarczone instrumenty Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy od dnia odbioru końcowego, z wyjątkiem instrumentów, dla których Załącznik Nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) wskazuje inne wymagane okresy gwarancji (obowiązują okresy gwarancji wskazane w SOPZ).
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – „Dostawa trąbek B i C”
Beschreibung: Część 6 – „Dostawa trąbek B i C”, obejmująca swym zakresem: 1) dostawę fabrycznie nowych instrumentów wraz z akcesoriami, w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem i wniesieniem, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 3) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) Gwarancja Na dostarczone instrumenty Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy od dnia odbioru końcowego, z wyjątkiem instrumentów, dla których Załącznik Nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) wskazuje inne wymagane okresy gwarancji (obowiązują okresy gwarancji wskazane w SOPZ).
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37312100 Trompeten, 37312000 Blechblasinstrumente
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – „Dostawa trąbki piccolo i trąbki Es/D”
Beschreibung: Część 7 – „Dostawa trąbki piccolo i trąbki Es/D”, obejmująca swym zakresem: 1) dostawę fabrycznie nowych instrumentów wraz z akcesoriami, w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem i wniesieniem, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 3) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) Gwarancja Na dostarczone instrumenty Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy od dnia odbioru końcowego, z wyjątkiem instrumentów, dla których Załącznik Nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) wskazuje inne wymagane okresy gwarancji (obowiązują okresy gwarancji wskazane w SOPZ).
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – „Dostawa kontrabasów forma gambowa”
Beschreibung: Część 8 – „Dostawa kontrabasów forma gambowa”, obejmująca swym zakresem: 1) dostawę instrumentów wraz z akcesoriami, w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem i wniesieniem, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 3) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych. 4) Zamawiający dopuszcza instrumenty nowe jak i używane (wg wymagań opisu przedmiotu zamówienia). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) Gwarancja Na dostarczone instrumenty Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy od dnia odbioru końcowego, z wyjątkiem instrumentów, dla których Załącznik Nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) wskazuje inne wymagane okresy gwarancji (obowiązują okresy gwarancji wskazane w SOPZ).
Interne Kennung: Część 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37313900 Kontrabässe
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – „Dostawa kontrabasów forma wiolinowa”
Beschreibung: Część 9 – „Dostawa kontrabasów forma wiolinowa”, obejmująca swym zakresem: 1) dostawę instrumentów wraz z akcesoriami, w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem i wniesieniem, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 3) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych. 4) Zamawiający dopuszcza instrumenty nowe jak i używane (wg wymagań opisu przedmiotu zamówienia). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) Gwarancja Na dostarczone instrumenty Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy od dnia odbioru końcowego, z wyjątkiem instrumentów, dla których Załącznik Nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) wskazuje inne wymagane okresy gwarancji (obowiązują okresy gwarancji wskazane w SOPZ).
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – „Dostawa smyczków skrzypcowych”
Beschreibung: Część 10 – „Dostawa smyczków skrzypcowych”, obejmująca swym zakresem: 1) dostawę smyczków, spełniających parametry określone w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem i wniesieniem, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 3) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych, 4) Zamawiający dopuszcza smyczki nowe jak i smyczki używane (wg wymagań opisu przedmiotu zamówienia). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) Gwarancja Na dostarczone instrumenty Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy od dnia odbioru końcowego, z wyjątkiem instrumentów, dla których Załącznik Nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) wskazuje inne wymagane okresy gwarancji (obowiązują okresy gwarancji wskazane w SOPZ).
Interne Kennung: Część 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37313000 Saiteninstrumente
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 – „Dostawa smyczków wiolonczelowych”
Beschreibung: Część 11 – „Dostawa smyczków wiolonczelowych”, obejmująca swym zakresem: 1) dostawę smyczków, spełniających parametry określone w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem i wniesieniem, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 3) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych, 4) Zamawiający dopuszcza smyczki nowe jak i smyczki używane (wg wymagań opisu przedmiotu zamówienia). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) Gwarancja Na dostarczone instrumenty Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy od dnia odbioru końcowego, z wyjątkiem instrumentów, dla których Załącznik Nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) wskazuje inne wymagane okresy gwarancji (obowiązują okresy gwarancji wskazane w SOPZ).
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 – „Dostawa smyczków kontrabasowych”
Beschreibung: Część 12 – „Dostawa smyczków kontrabasowych”, obejmująca swym zakresem: 1) dostawę smyczków, spełniających parametry określone w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem i wniesieniem, 2) dostarczenie dokumentacji technicznej, użytkowej związanej z przedmiotem zamówienia, 3) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych, 4) Zamawiający dopuszcza smyczki nowe jak i smyczki używane (wg wymagań opisu przedmiotu zamówienia). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) Gwarancja Na dostarczone instrumenty Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy od dnia odbioru końcowego, z wyjątkiem instrumentów, dla których Załącznik Nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia) wskazuje inne wymagane okresy gwarancji (obowiązują okresy gwarancji wskazane w SOPZ).
Interne Kennung: Część 12