See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu oraz jakości opieki kardiologicznej w Szpitalu Powiatowym we Wrześni”
Beschreibung: „Dostawa sprzętu w ramach projektu pn. „Poprawa dostępu oraz jakości opieki kardiologicznej w Szpitalu Powiatowym we Wrześni”” zgrupowanego w 6 pakietach: - Pakiet nr 1 – Zestaw aparatów USG, - Pakiet nr 2 – Sprzęt kardiologiczny, - Pakiet nr 3 – Centrala monitorująca z kardiomonitorami, - Pakiet nr 4 – Defibrylator, - Pakiet nr 5 – Zestaw pomp infuzyjnych, - Pakiet nr 6 – Wózek reanimacyjny, w szacowanej ilości, asortymencie i o parametrach określonych w Załączniku nr 3 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: DAI-381-5/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Zestaw aparatów USG
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki wykonania przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Sprzęt kardiologiczny
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Centrala monitorująca z kardiomonitorami
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Defibrylator
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Zestaw pomp infuzyjnych
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Wózek reanimacyjny
Interne Kennung: 6