154242-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Fernmeldedienste – Konektivita parkovišť ve správě TSK Praha
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonektivita parkovišť ve správě TSK Praha
BeschreibungZajištění dlouhodobé konektivity umožňující provoz lokálně umístěných informačních, komunikačních a obslužných systémů v jednotlivých koncových bodech poptávaných služeb konektivity (lokality obecně označované jako „parkoviště“) směrem k centrálním komponentám řešení, která budou umístěna následovně: - centrální aplikace poběží v datacentru v sídle zadavatele (Veletržní 24, Praha 7). - obslužná pracoviště budou dislokována v rámci již existující Managed WAN přenosové plně redundantní sítě (např. Lihovarská 1060/12, Praha 9). Tato konektivita je již plně v produkčním prostředí a není předmětem této veřejné zakázky. - podpůrné aplikace jednotlivých technologických dodavatelů informačních, komunikačních a servisních systémů mohou být umístěny rovněž v síti Internet. Plně redundantní konektivita centrálního datacentra k Internetu, jakož i perimetrický firewall jsou již plně v produkčním prostředí a nejsou předmětem této veřejné zakázky.
Interne Kennung1
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelKonektivita parkovišť ve správě TSK Praha – rozšíření 1
BeschreibungV současné době zajišťuje službu konektivity parkovišť ve správě Zadavatele T-Mobile Czech Republic, a.s., a to na základě Smlouvy o poskytování služeb pro veřejnou zakázku č. 9/22/3251/007, ze dne (uzavřenou dne) 31.3.2023, na základě předchozího zadávacího řízení na veřejnou zakázku s názvem „Konektivita parkovišť ve správě TSK Praha“. V souvislosti s plánem na otevřením nových parkovišť a garáží vznikla potřeba Zadavatele připojit k jednotné WAN síti propojující veškerá parkoviště a garáže ve správě Zadavatele i tyto nové plánované lokality. Řešení by mělo být postaveno na stejném modelu propojení jako u již realizovaných parkovišť a garáží – detail pro jednotlivé lokality je uveden v technické specifikaci požadovaného plnění.
Interne KennungLOT-0001