15427-2025 - Wettbewerb
Polen – Nadeln für medizinische Zwecke – Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”.
Beschreibung: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu,”. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 6 - Załącznik A do SWZ
Interne Kennung: 1/1PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 1 IGŁY I STRZYKAWKI
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 1/1PN/2024 - 1
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 2 ELEMENTY WYMIENNE CT EXPRES TM 4D DO PODAWANIA KONTRASTÓW
Interne Kennung: 1/1PN/2025 - 2
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 3 CEWNIKI DO URODYNAMIKI
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -3
Haupteinstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 4 STRZYKAWKA DO POMP INFUZYJNYCH
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -4
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 5 STRZYKAWKI KONTRASTUJĄCY TŁOK
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -5
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 6 IGŁY DO PUNKCJI
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -6
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 7 PISTOLET DO BIOPSJI GRUBIGŁOWEJ
Interne Kennung: 1/1PN/2025-07
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 8 IGŁY DO BEZPIECZNEGO POBIERANIA I POZPUSZCZANIA LEKÓW
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -8
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 10 KANIULE DO WKŁUĆ ŻYLNYCH I
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -10
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 11 KANIULE DO WKŁUĆ ŻYLNYCH II
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -11
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 12 SPRZĘT DO ŻYWIENIA DOJELITOWEGO
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -12
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 13 KANIULE DO WKŁUĆ ŻYLNYCH I
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -13
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 14 UKŁAD ZAMKNIĘTY DO POBIERANIA KRWI Z ŻYŁY I MIKROMETODA
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -14
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 15 NEBULIZATOR TYPU OPTI-MIST Z MASKĄ
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -15
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 16 ZGŁĘBNIK DO CHIRURGICZNEJ JEJUNOSTOMII
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -16
Haupteinstufung (cpv): 33141122 Chirurgische Nahtklammern
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 17 ZESTAWY INFUZYJNE MEDIMA P300
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -17
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 18 PRZEDŁUŻACZ DO POMPY INFUZYJNEJ Z KRANIKIEM TRÓJDROŻNYM
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -18
Haupteinstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 19 SPRZĘT DO PRZETACZANIA PŁYNÓW I
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -19
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 20 SPRZĘT DO PRZETACZANIA PŁYNÓW II
Interne Kennung: 1/1PN/2025-20
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 21 - CEWNIKI DO PODAWANIA TLENU
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -21
Haupteinstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 22 CEWNIKI, DRENY, ZGŁĘBNIKI
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -22
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 23 SPRZĘT DO GROMADZENIA PŁYNÓW I ODSYSANIA POLA OPERACYJNEGO
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -23
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 24 ZESTAWY DO DRENAŻU KLATKI PIERSIOWEJ
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -24
Haupteinstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 25 SONDA SENGSTAKENA
Interne Kennung: 1/1PN/2025-25
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 26 WORKI STOMIJNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -26
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 27 - ZESTAW DO NAKŁUĆ OPŁUCNEJ I OSTRZA DO SKALPELI
Interne Kennung: 1/1PN/2025-27
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 28 - SZCZOTECZKI DO POBIERANIA WYMAZÓW CYTOLOGICZNYCH
Interne Kennung: 1/1PN/2025-28
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 29 - POKROWCE NA PRZEWODY DO APARATÓW
Interne Kennung: 1/1PN/2025-29
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 30 - STAPLERY LINIOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-30
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 31 - ENDOSTAPLETY
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -31
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 32- IGŁY DO PODAWANIA WLEWÓW I ZNIECZULEŃ
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -32
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 33 - RURKA INTUBACYJNA ZBROJONA
Interne Kennung: 1/1PN/2025-33
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 34 - FILTRY ODDECHOWE DLA DOROSŁYCH I DZIECI
Interne Kennung: 1/1PN/2025-34
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 35 - ZACISKACZ DO PĘPOWINY
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -35
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 36 - PRZYRZĄDY DO ANESTEZJI I RESUSTYTACJI
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -36
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 37 - CEWNIKI DONOSOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -37
Haupteinstufung (cpv): 33157810 Sauerstofftherapieanlage
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 38 - OKULARY DO FOTOTERAPII
Interne Kennung: 1/1PN/2025-38
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 39 - CEWNIKI PĘPKOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -39
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 40 - ZESTAW DO POBIERANIA WYDZIELINY OSKRZELOWEJ
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -40
Haupteinstufung (cpv): 43314000 Pfahlzieher
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 41 – RURKI INTUBACYJNE DO SURFAKTANTU
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -41
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 42 - PRZEWÓD RURKOWY ROZGAŁĘZIONY
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -42
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 43- ZESTAW DO KANIULACJI ŻYŁY METODĄ SELDINGERA DLA NOWORODKÓW
Interne Kennung: 43-1/1PN/2025
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 44 - ZESTAWY DO DRENAŻU OPŁUCNEJ NEONATOLOGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-0044
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 45 - ŁĄCZNIK DOSTĘPU DOŻYLNEGO V-LINK
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -45
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 46. - TORBA IZOLUJĄCA
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -46
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 47- FILTRY ANTYBAKTERYJNE DO INFUZJI DOŻYLNYCH
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -47
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 48 - Iglica do fiolek i butelek
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -48
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet Nr 49 - URZĄDZENIE DO POBIERANIA PŁYNÓW Z BUTELEK I WORKÓW TYPU SPIKE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -49
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 50 - Cewniki do odsysania górnych dróg oddechowych dla wcześniaków
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -50
Haupteinstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 51 Cewniki LIS cath
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -51
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 52 - ZESTAWY INFUZYJNE AGILIA
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -52
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 53 POJEMNIKI NA PAŁ I PŁYNY USTROJOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -53
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 54 - RURKI TRACHEOSTOMIJNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -54
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 55- PRZYRZĄD DO DRENAŻU JAMY BĘBENKOWEJ TYP I i II
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -55
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 56 - PRZYRZĄD DO DRENAZU UCHA ŚRODKOWEGO II
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -56
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 57- KLIPSY TYTANOWE DO KLIPSOWNICY STORZ, AESCULAP
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -57
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 58 - KLIPSY TYTANOWE DO KLIPSOWNICY Grena
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -58
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 59 - Sterylny Marker
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -59
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 60 - WORKI DO LAPAROSKOPII
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -60
Haupteinstufung (cpv): 33158200 Ausrüstung für Elektrotherapie
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 61 - SIATKI CHIRURGICZNE I
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -61
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 62- SIATKI CHIRURGICZNE II
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -62
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 63 - SIATKA CHIRURGICZNA NAJELITOWA
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -63
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet Nr 64 ZESTAWY DO OPERACYJNEGO LECZENIA WYSIŁKOWEGO NIETRZYMANIA MOCZU
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -64
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 65 - Taśmy do wysiłkowego nietrzymania moczu I
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -65
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 66 - STAPLERY SKÓRNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -66
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 67 - STAPLERY CHIRURGICZNE I
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -67
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 68 - STAPLERY CHIRURGICZNE II
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -68
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 69 - STAPLERY CHIRURGICZNE III
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -69
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet Nr 70 - STAPLERY CHIRURGICZNE IV
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -70
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 71 - SILIKONOWY PESSAR
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -71
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 72 STAPLERY DLA GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJ
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -72
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 73 - AEROGEN, NEBULIZATOR
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -73
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 74 - SERWETY OPERACYJNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -74
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 75 - PRZEŚCIERADŁO JEDNORAZOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -75
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 76 - SERWETA Z OTWOREM
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -76
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet Nr 77 JAŁOWY Zestaw DO OPERACJI PRZEPUKLINY PŁODU
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -77
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 78 - WYROBY MEDYCZNE DO ZABIEGÓW OPERACYJNYCH
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -78
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet Nr 79 - JAŁOWY ZESTAW CHIRURGICZNY, UNIWERSALNY, WZMOCNIONY
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -79
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 80 Prześcieradło chłonne
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -80
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 81 - FARTUCH CHIRURGICZNY
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -81
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 82 - Rękawice chirurgiczne
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -82
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 83 - RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE LATEKSOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -83
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 84 - RĘKAWICE DIAGNOSTYCZNE NITRYLOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -84
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet nr 85 - RĘKAWICE CHIRURGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -85
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 86 - FARTUCHY Z FOLII
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -86
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet nr 87 - MASKI CHIRURGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -87
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 88 - ODZIEŻ OCHRONNA I
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -88
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet nr 89 - ODZIEŻ OCHRONNA II
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -89
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 90 - ODZIEŻ OCHRONNA III
Interne Kennung: 90-1/1PN/2025
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 91 - Koszule dla położnic, koszule operacyjne - jednorazowe
Interne Kennung: 91-1/1PN/2025
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet nr 92 - ELEKTRODA DO APARATU IFA
Interne Kennung: 1/1PN/2025-92
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet nr 93 - ELEKTRODY DO DIAGNOSTYKI PRACY SERCA
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -93
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet nr 94 - DROBNY SPRZĘT MEDYCZNY Z TWORZYW SZTUCZNYCH I
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -94
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet nr 95 - elektroda ekg do kardiomonitora
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -95
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet nr 96 - STRZYKAWKA PERFUZYJNA DO POMPY STRZYKAWKOWEJ
Interne Kennung: 96-1/1PN/2025
Los: LOT-0101
Titel: Pakiet nr 97 - NAKŁUWACZE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -97
Los: LOT-0102
Titel: Pakiet nr 98 - DROBNY SPRZĘT MEDYCZNY Z TWORZYW SZTUCZNYCH II
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -98
Los: LOT-0103
Titel: Pakiet nr 99 - POJEMNIKI NA MATERIAŁY DO BADAŃ HISTOPATOLOGICZNYC
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -99
Los: LOT-0104
Titel: Pakiet nr 106- WYMAZÓWKI II
Interne Kennung: 106-1/1PN/2025
Los: LOT-0105
Titel: Pakiet nr 101 - Pudełko do archiwizacji bloczków parafinowych
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -101
Los: LOT-0106
Titel: Pakiet nr 102 - KASETKI HISTOPATOLOGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -102
Los: LOT-0108
Titel: Pakiet nr 103 - KOSZULE DLA DZIECI
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -103
Los: LOT-0110
Titel: Pakiet nr 104 POMPA OBJĘTOŚCIOWA - ZESTAW DO PODAŻY DIET DOJELITOWYCH
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -104
Los: LOT-0111
Titel: Pakiet nr 105 - PROBÓWKI JEDNORAZOWEGO UŻYTK
Interne Kennung: 1/1PN/2025 -105
Los: LOT-0112
Interne Kennung: 106--1/1PN/2025
Los: LOT-0113
Titel: Pakiet nr 107 – SPRZĘT LABORATORYJNY
Interne Kennung: 107-1/1PN/2025
Los: LOT-0114
Titel: Pakiet nr 108 ZESTAW DO CIEŚNI NADGARSTKA
Interne Kennung: 1/1PN/2025-108
Los: LOT-0115
Titel: Pakiet nr 109 - RURKA TRACHEOSTOMIJNA Z OTWOREM
Interne Kennung: 1/1PN/2025-109
Los: LOT-0116
Titel: Pakiet nr 110 KLIPSY DO KLIPSOWNIC VITALITEC
Interne Kennung: 1/1PN/2025-110
Los: LOT-0117
Titel: Pakiet nr 111 - APARATY DO PRZETOCZEŃ
Interne Kennung: 1/1PN/2025-111
Los: LOT-0118
Titel: Pakiet Nr 112 - SZKIEŁKA PODSTAWOW
Interne Kennung: 1/1PN/2025-112
Los: LOT-0119
Titel: Pakiet Nr 113 SZKIEŁKA NAKRYWKOWE II
Interne Kennung: 1/1PN/2025-113
Los: LOT-0120
Titel: Pakiet nr 114 NOŻYCZKI RÓŻNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-114
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0121
Titel: Pakiet Nr 115 KLESZCZYKI CHIRURGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-115
Los: LOT-0122
Titel: Pakiet Nr 116 PENSETY
Interne Kennung: 1/1PN/2025-116
Los: LOT-0123
Titel: Pakiet Nr 117 NARZĘDZIA RÓŻNE CHIRURGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-117
Los: LOT-0124
Titel: Pakiet Nr 118 PLASTRY TYPU THERMO PAD
Interne Kennung: 1/1PN/2025-118
Haupteinstufung (cpv): 33171200 Instrumente für Reanimation
Los: LOT-0125
Titel: Pakiet Nr 119 NARZĘDZIA RÓŻNE LARYNGOLOGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-119
Los: LOT-0126
Titel: Pakiet Nr 120 OPRZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA TYPU ATOM
Interne Kennung: 1/1PN/2025-120
Los: LOT-0127
Titel: Pakiet Nr 122 ELEKTODY DO BADANIA POTENCJAŁÓW Z PNIA MÓZGU (BERA, ABR)
Interne Kennung: 1/1PN/2025-0122
Los: LOT-0128
Titel: Pakiet Nr 121 OPRZYRZĄDOWANIE DO RESPIRATORA BABYLOG 8000 FIRMY DRAGER I
Interne Kennung: 1/1PN/2025-121
Los: LOT-0129
Titel: Pakiet Nr 123 WORKI DO ZABEZPIECZENIA LEKÓW ŚWIATŁOCZUŁYCH
Interne Kennung: 1/1PN/2025-123
Los: LOT-0130
Titel: Pakiet Nr 124- Narzędzia do laparoskopii STORZ
Interne Kennung: 1/1PN/2025-124
Los: LOT-0131
Titel: Pakiet Nr 125 OPRZYRZĄDOWANIE DO SSAKÓW EASY VAC
Interne Kennung: 1/1PN/2025-125
Los: LOT-0132
Titel: Pakiet Nr 126 STABILIZATORY RURKI INTUBACYJNEJ
Interne Kennung: 1/1PN/2025-126
Los: LOT-0133
Titel: Pakiet Nr 127 OPRZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA AIR SHIELDS ISOLETTE TYP CS HS - 1C
Interne Kennung: 1/1PN/2025-127
Los: LOT-0134
Titel: Pakiet Nr 128 MASKI ANESTETYCZNE WIELORAZOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-128
Los: LOT-0135
Titel: Pakiet Nr 129 UKŁADY ODDECHOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-129
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0136
Titel: Pakiet Nr 130 FILTRY DO SSAKA VICTORIA VERES
Interne Kennung: 1/1PN/2025-130
Los: LOT-0137
Titel: Pakiet Nr 131 OPRZYRZĄDOWANIE DO CPAP BABY FLOW DO RESPIRATORA BABYLOG 8000 FILTR DRAGER I
Interne Kennung: 1/1PN/2025-131
Los: LOT-0138
Titel: Pakiet Nr 132 OPRZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA TYPU CALEO
Interne Kennung: 1/1PN/2025-132
Los: LOT-0141
Titel: Pakiet Nr 133 Zestaw Drenów do pompy ssaco-płuczącej STORZ
Interne Kennung: 1/1PN/2025-133
Haupteinstufung (cpv): 33170000 Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0144
Titel: Pakiet Nr 134 OPRZYRZĄDOWANIE DO KARDIOMONITORA FX 2000P
Interne Kennung: 1/1PN/2025-134
Los: LOT-0145
Titel: Pakiet Nr 135 CZĘŚCI DO LARYNGOSKOPÓW
Interne Kennung: 1/1PN/2025-135
Los: LOT-0146
Titel: Pakiet nr 136 - RURY SILIKONOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-136
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
Los: LOT-0147
Titel: Pakiet Nr 137 UKLAD ODDECHOWY DO RESPIRATORA HAMILTONH900
Interne Kennung: 1/1PN/2025-137
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0148
Titel: Pakiet Nr 138 NARZĘDZIA DO LAPAROSKOPII
Interne Kennung: 1/1PN/2025-138
Los: LOT-0149
Titel: Pakiet Nr 139 ELEKTRODY DO STYMULACJI
Interne Kennung: 1/1PN/2025-139
Haupteinstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
Los: LOT-0150
Titel: Pakiet Nr 140 SONDA DO KOAGULACJI PLAZMOWO-ARGONOWEJ
Interne Kennung: 1/1PN/2025-140
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0151
Titel: Pakiet Nr 141 OPRZYRZĄDOWANIE DO ELEKTROKOAGULATORA TYPU EMED ES 350 Z MODUŁEM ARGONOWYM
Interne Kennung: 1/1PN/2025-141
Haupteinstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
Los: LOT-0152
Titel: Pakiet Nr 142 OPRZYRZĄDOWANIE DIATERMII CHIRURGICZNEJ ERBE 300 D
Interne Kennung: 1/1PN/2025-142
Los: LOT-0153
Titel: Pakiet Nr 143 OPRZYRZĄDOWANIE DO ELEKTROKOAGULACJI DO APARATU ERBE ICC 200
Interne Kennung: 1/1PN/2025-143
Los: LOT-0154
Titel: Pakiet Nr 144 KONTENERY STERYLIZACYJNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-144
Los: LOT-0155
Titel: Pakiet Nr 145 ELEKTRODY DO DEFIBRYLATORÓW AED LIFELINE DCFE 110
Interne Kennung: 1/1PN/2025-145
Los: LOT-0156
Titel: Pakiet Nr 146 OPRZYRZĄDOWANIE DO RESPIRATORA AVEA CARE FUSION I
Interne Kennung: 1/1PN/2025-146
Los: LOT-0157
Titel: Pakiet Nr 147 IGŁY INSUFLACYJNE VERESSA
Interne Kennung: 1/1PN/2025-147
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0158
Titel: Pakiet Nr 148 FILTR POWIETRZA DO SSAKA NEW ASKIR
Interne Kennung: 1/1PN/2025-148
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
Los: LOT-0159
Titel: Pakiet Nr 149 KANIULA TLENOWA NEOTECH RAM CANNULA
Interne Kennung: 1/1PN/2025-149
Los: LOT-0160
Titel: Pakiet Nr 150 ZESTAW TRANSPORTOWY DLA NOWORODKA (INKUBATOR ATON V-808, KARDIOMONITOR PHILIPS, INTELLIvUE X3, Respirator pheupac parapac
Interne Kennung: 1/1PN/2025-150
Los: LOT-0161
Titel: Pakiet Nr 151 ZESTAWY DO INWAZYJNEGO POMIARU CIŚNIENIA IPC DO KARIOMONITORA INFINITY DELTA
Interne Kennung: 1/1PN/2025-151
Los: LOT-0162
Titel: Pakiet Nr 152 OPRZYRZĄDOWANIE DO APARATU DO ZNIECZULENIA WATO
Interne Kennung: 1/1PN/2025-152
Los: LOT-0163
Titel: Pakiet Nr 153 - KABEL DO APARATU MORTERA ELI 250C
Interne Kennung: 1/1PN/2025-153
Los: LOT-0164
Titel: Pakiet Nr 154 OPRZYRZĄDOWANIE DO MONITORA PENLON PM 600 II
Interne Kennung: 1/1PN/2025-154
Los: LOT-0165
Titel: Pakiet Nr 155 OPRZYRZĄDOWANIE DO MONITORA BeneView T5
Interne Kennung: 1/1PN/2025-155
Los: LOT-0166
Titel: Pakiet Nr 156 ELEKTRODY DO ELEKTROTERAPII
Interne Kennung: 1/1PN/2025-156
Los: LOT-0167
Titel: Pakiet Nr 157 NARZĘDZIA DO PRACOWNI HISTOPATOLIGII
Interne Kennung: 1/1PN/2025-157
Los: LOT-0168
Titel: Pakiet Nr 158 NARZĘDZIA LAPAROSKOPOWE CHIRURGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-158
Los: LOT-0169
Titel: Pakiet Nr 159 UKŁADY DOWENTYLACJI MECHANICZNEJ I NIEINWAZYJNEJ: FABIAN, INFANT FLOW SIPAP, MINDAY NB350
Interne Kennung: 1/1PN/2025-159
Haupteinstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
Los: LOT-0170
Titel: Pakiet Nr 160 OPRZYRZĄDOWANIE DO DIATERMII ATOM FIRMY EMED
Interne Kennung: 1/1PN/2025-160
Los: LOT-0171
Titel: Pakiet Nr 161 OPRZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA GIRAFFE OMNIBED
Interne Kennung: 1/1PN/2025-161
Los: LOT-0172
Titel: Pakiet nr 162 MATERIAŁY DO MAMMOTOMICZNEJ BIOSJI WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU NA 24 MIESIĄCE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-162
Los: LOT-0173
Titel: Pakiet nr 163 UKŁAD PACJENTA I AKCESORIA DO RESPIRATORA OSCYLACYJNEGO SENSOR MEDICS 3100 A
Interne Kennung: 1/1PN/2025-163
Los: LOT-0174
Titel: Pakiet nr 164 OPRZYRZĄDOWANIE DO KARDIOMONITORA INFINITY DELTA II
Interne Kennung: 1/1PN/2025-164
Los: LOT-0175
Titel: Pakiet nr 165- WKŁAD PRÓŻNIOWY DO SSAKA ELEKTRYCZNEGO HOSPIVAC 350 Ca-mi
Interne Kennung: 1/1PN/2025-165
Los: LOT-0176
Titel: Pakiet nr 166- OPRZYRZĄDOWANIE DO RESPIRATORA VN 500 i BABYLOOG 8000
Interne Kennung: 1/1PN/2025-166
Los: LOT-0177
Titel: Pakiet nr 167 - PROWADNICE DO TRUDNYCH INTUBACJI TYPU BOUGE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-167
Los: LOT-0178
Titel: Pakiet nr 168 - CZUJNIK TEMPERATURY DO STANOWISKA RESUSCYTACJI NOWORODKA - OGRZEWACZ SUN FLOWER
Interne Kennung: 1/1PN/2025-168
Los: LOT-0179
Titel: Pakiet nr 169 ATRAMENT DO OZNACZEŃ ORAZ ŻEL DO PRZYMRAŻANIA MATERIAŁU
Interne Kennung: 1/1PN/2025-169
Los: LOT-0180
Titel: Pakiet nr 171 – UKŁAD DO RESUSCYTACJI - NOWORODKA I
Interne Kennung: 1/1PN/2025-171
Los: LOT-0181
Titel: Pakiet nr 170 OSTRZA MIKROTOMOWE DLA PRACOWNIKÓW HISTOPATOLOGII
Interne Kennung: 1/1PN/2025-170
Los: LOT-0182
Titel: Pakiet nr 172 - UKŁAD DO RESUSCYTACJI - NOWORODKA II
Interne Kennung: 1/1PN/2025-172
Los: LOT-0183
Titel: Pakiet nr 173 - OPRZYRZĄDOWANIE DO KARDIOMONITORA PHILIPS INTELLI VUE MP5
Interne Kennung: 1/1PN/2025-173
Los: LOT-0184
Titel: Pakiet nr 174 OPRZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA ATOM MODEL 100 Dual Incu i
Interne Kennung: 1/1PN/2025-174
Los: LOT-0185
Titel: Pakiet nr 175 - MANKIETY DO MIERZENIA CIŚNIENIA DO KARDIOMONITORA INFINITY DELTA
Interne Kennung: 1/1PN/2025-175
Los: LOT-0186
Titel: Pakiet nr 176 - Stojaki do kroplówek
Interne Kennung: 1/1PN/2025-176
Los: LOT-0187
Titel: Pakiet nr 177 - ŁĄCZNIKI DO DRENÓW
Interne Kennung: 1/1PN/2025-177
Los: LOT-0188
Titel: Pakiet nr 178 - MANKIET DO APARATU HOLTER
Interne Kennung: 1/1PN/2025-178
Los: LOT-0189
Titel: Pakiet nr 179 - MASKI KRTANIOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-179
Los: LOT-0190
Titel: Pakiet Nr 180 - KABLE DO REJESTRATORA HOLTERA SILICOM BEAT
Interne Kennung: 1/1PN/2025-180
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
Los: LOT-0191
Titel: Pakiet nr 181 - Narzędzia laparoskopowe do chirurgii małoinwazyjnej
Interne Kennung: 1/1PN/2025-181
Los: LOT-0192
Titel: Pakiet nr 182 - FILTRY DO ZESTAWU LAPAROSKOPOWEGO STORZ
Interne Kennung: 1/1PN/2025-182
Los: LOT-0193
Titel: Pakiet nr 183- WYPOSAŻENIE Diatermii chirurgicznej EMED SPECTRUM
Interne Kennung: 1/1PN/2025-183
Los: LOT-0194
Titel: Pakiet nr 184 - KABLE DO MODUŁU EKG 14C
Interne Kennung: 1/1PN/2025-184
Los: LOT-0195
Titel: Pakiet nr 185- OPASKA DO MOCOWANIA CZUJNIKA DO SATURACJI DLA NOWORODKÓW
Interne Kennung: 1/1PN/2025-185
Los: LOT-0196
Titel: Pakiet nr 186 - FILTRY BAKTERYJNE DO RESPIRATORA PURITAN-BENNETT
Interne Kennung: 1/1PN/2025-186
Los: LOT-0197
Titel: Pakiet nr 187 - NARZĘDZIA DO HISTEROSKOPII
Interne Kennung: 1/1PN/2025-187
Los: LOT-0198
Titel: Pakiet nr 188-OPRZYRZADOWANIE DO KARDIOMONITORA EMTEL FX 3000
Interne Kennung: 1/1PN/2025-188
Los: LOT-0199
Titel: Pakiet nr 189 - ŁĄCZNIK DO UKŁADU ODDECHOWEGO DO RESPIRATORA BABYLOOG
Interne Kennung: 1/1PN/2025-189
Los: LOT-0200
Titel: Pakiet nr 190 - Wyposażenie diatermii chirurgicznej EMED SPECTRUM II
Interne Kennung: 1/1PN/2025-190
Los: LOT-0201
Titel: Pakiet nr 191 - Oprzyrządowanie do kardiomonitora Comen C80
Interne Kennung: 1/1PN/2025-191
Los: LOT-0202
Titel: Pakiet nr 192 - RURKI DO TRACHEOSTOMII POSREBRZANE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-192
Los: LOT-0203
Titel: Pakiet nr 193 - USZCZELKI DO TROAKARÓW FIRMY STORZ
Interne Kennung: 1/1PN/2025-193
Los: LOT-0204
Titel: Pakiet nr 194 - Akcesoria do neuromonitoringu w chirurgii gruczołu tarczowego
Interne Kennung: 1/1PN/2025-194
Los: LOT-0205
Titel: Pakiet nr 195 – CZUJNIK DO PULSOKSYMETRU NELLCOR SYMPHONY N 3000
Interne Kennung: 1/1PN/2025-195
Los: LOT-0206
Titel: Pakiet nr 196- ORZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA ISOLETTE 8000 plus
Interne Kennung: 1/1PN/2025-196
Los: LOT-0207
Titel: PAKIET NR 197 - OPRZYRZĄDOWANIE DO SSAKA ORGONIT
Interne Kennung: 1/1PN/2025-197
Los: LOT-0208
Titel: Pakiet nr 198- NARZĘDZIA DO LAPAROSKOPU AESCULAP
Interne Kennung: 1/1PN/2025-198
Los: LOT-0209
Titel: Pakiet nr 199– OPRZYRZĄDOWANIE DO MONITORA PRZEZSKÓRNEGO pO2/Pco2tcm5 FLEX Radiometr
Interne Kennung: 1/1PN/2025-199
Los: LOT-0210
Titel: Pakiet nr 200 - OPRZYRZĄDOWANIE DO RESPIRATORA NV8-COMEN
Interne Kennung: 1/1PN/2025-200
Los: LOT-0211
Titel: Pakiet nr 201 - KABEL DO RESPIRATORA HOLTERA Bi 9800TL
Interne Kennung: 1/1PN/2025-201
Los: LOT-0213
Titel: Pakiet Nr 202 OPRZYRZĄDOWANIE DO KARDIOMONITORA GOLDWEY G40
Interne Kennung: 1/1PN/2025-202
Los: LOT-0214
Titel: Pakiet nr 203- KABLE I AKCESORIA DO APARATÓW EKG
Interne Kennung: 1/1PN/2025-203
Los: LOT-0216
Titel: Pakiet nr 205 - OPRZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA BABYLEO TN500
Interne Kennung: 1/1PN/2025-205
Los: LOT-0217
Titel: Pakiet nr 204 - OPRZYRZĄDOWANIE DO APARATU DO TERAPII TLENKIEM AZOTU NOXBOXI
Interne Kennung: 1/1PN/2025-204
Los: LOT-0218
Titel: Pakiet nr 206 - OPRZYRZĄDOWANIE DO APARATU EEG DIGI TRACK
Interne Kennung: 1/1PN/2025-206
Los: LOT-0219
Titel: Pakiet nr 207- APARAT DO RESTUTYTACJI DLA NOWORODKÓW
Interne Kennung: 1/1PN/2025-207
Los: LOT-0220
Titel: Pakiet nr 208 – OPRZYRZĄDOWANIE DO TLENOTERAPII
Interne Kennung: 1/1PN/2025-208
Los: LOT-0221
Titel: Pakiet nr 209- AKCESORIA DO NEBULIZACJI DO RESPIRATORA BABYLOOG 8000
Interne Kennung: 1/1PN/2025-209
Los: LOT-0222
Titel: Pakiet nr 210 - OPTIFLOW JUNIOR SYSTEM DO DOSTARCZANIA TLENU
Interne Kennung: 1/1PN/2025-210
Los: LOT-0223
Titel: Pakiet nr 211 – OPRZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA SHELLY SI-610-1
Interne Kennung: 1/1PN/2025-211
Los: LOT-0224
Titel: Pakiet nr 212 - OPRZYRZADOWANIE DO RESPIRATORA MEDIN CON-Ncpap
Interne Kennung: 1/1PN/2025-212
Los: LOT-0225
Titel: Pakiet nr 213 - OPRZYRZĄDOWANIE DO ENDOSKOPII I
Interne Kennung: 1/1PN/2025-213
Los: LOT-0227
Titel: Pakiet nr 214- OPRZYRZĄDOWANIE DO ENDOSKOPII II
Interne Kennung: 1/1PN/2025-214
Los: LOT-0228
Titel: Pakiet nr 215 - OPRZYRZĄDOWANIE DO ENDOSKOPII
Interne Kennung: 1/1PN/2025-215
Los: LOT-0229
Titel: Pakiet nr 216 - OPRZYRZĄDOWANIE DO SSAKA AGA LABOR SU 2
Interne Kennung: 1/1PN/2025-216
Los: LOT-0230
Titel: Pakiet nr 217 - OPRZYRZĄDOWANIE DO ENDOSKOPII IV
Interne Kennung: 1/1PN/2025-217
Los: LOT-0231
Titel: Pakiet nr 218 - CZUJNIK DO MONITORA TKANOWEGO INOVOS OXIMETER
Interne Kennung: 1/1PN/2025-218
Los: LOT-0232
Titel: Pakiet nr 219 - ZESTAW DRENÓW DO POMPY AESCULAP PG130/PG145
Interne Kennung: 1/1PN/2025-219
Los: LOT-0233
Titel: Pakiet nr 220 - APARAT DO RESUSCYTACJI
Interne Kennung: 1/1PN/2025-220
Los: LOT-0234
Titel: Pakiet nr 221- OPRZYRZĄOWANIE DO RESPIRATORA FABIAN HFO
Interne Kennung: 1/1PN/2025-221
Los: LOT-0235
Titel: Pakiet nr 222- APARAT DO MIERZENIA CISNIENIA
Interne Kennung: 1/1PN/2025-222
Los: LOT-0236
Titel: Pakiet nr 223 - SŁUCHAWKI LEKARSKIE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-223
Los: LOT-0237
Titel: Pakiet nr 224 - MANKIETY DO APARATU HOLTER PM 50
Interne Kennung: 1/1PN/2025-224
Los: LOT-0239
Titel: Pakiet nr 225 - FILTR MECHANICZNY HYDROFOBOWY DO STOSOWANIA PRZY APARACIE DO ZNIECZULENIA
Interne Kennung: 1/1PN/2025-225
Los: LOT-0240
Titel: Pakiet nr 226 - CZEPKI DO EEG
Interne Kennung: 1/1PN/2025-226
Los: LOT-0241
Titel: Pakiet nr 227 - CZEPEK DO EEG DLA DZIECI
Interne Kennung: 1/1PN/2025-227
Los: LOT-0242
Titel: Pakiet nr 228- OPRZYRZĄDOWANIE DO INKUBATORA TRANSPORTOWEGO ISOLETTE TI500
Interne Kennung: 1/1PN/2025-228
Los: LOT-0243
Titel: Pakiet nr 229 - OPRZYRZĄDOWANIE DIATERMII CHIRURGICZNEJ ERBE S 300
Interne Kennung: 1/1PN/2025-229
Los: LOT-0244
Titel: Pakiet nr 230 - OPRZYRZĄDOWANIE DIATERMII CHIRURGICZNEJ ERBE VIO 3
Interne Kennung: 1/1PN/2025-230
Los: LOT-0245
Titel: Pakiet nr 231 - PĘTLE ELEKTROCHIRURGICZNE KOLONOSKOPOWE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-231
Los: LOT-0246
Titel: Pakiet nr 232 - OPRZYRZĄDOWANIE DO KARDIOMONITORA MINDARY
Interne Kennung: 1/1PN/2025-232
Los: LOT-0247
Titel: Pakiet nr 233 - KABEL DO KARDIOMONITORA EFFICIA CM 12
Interne Kennung: 1/1PN/2025-233
Los: LOT-0248
Titel: Pakiet nr 234- TECZKA NA PREPARATY HISTOPATOLOGICZNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-234
Los: LOT-0249
Titel: Pakiet nr 235- ZAWORKI ENDOSKOPOWE DO APARTU FUJI FILM EC - TYP AW 603 I SB 605
Interne Kennung: 1/1PN/2025-235
Los: LOT-0250
Titel: Pakiet nr 236 - RURKI TRACHEOSTOMIJNE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-236
Los: LOT-0251
Titel: Pakiet nr 237 - OPRZYRZADOWANIE PRACOWNI ENDOSKOPOWEJ
Interne Kennung: 1/1PN/2025-237
Los: LOT-0253
Titel: Pakiet nr 238- OPRZYRZĄDOWANIE DO KARDIOMONIOTORA MIBNDRAY SERIA ePM10m
Interne Kennung: 1/1PN/2025-238
Los: LOT-0254
Titel: Pakiet nr 239 - KABLE PRZYLĄCZENIOWE FIRMY EMED
Interne Kennung: 1/1PN/2025-239
Los: LOT-0255
Titel: Pakiet 240 - ŁYZKA LARYNGOSKOPOWA DO VIDEOLARYNGOSKOPU McGRATH MAC
Interne Kennung: 1/1PN/2025-240
Los: LOT-0256
Titel: Pakiet 241 - ŁYZKA LARYNGOSKOPOWA DO VIDEOLARYNGOSKOPU Is3-l
Interne Kennung: 1/1PN/2025-241
Los: LOT-0257
Titel: Pakiet nr 242 - SPRZĘT ENDOSKOPOWY
Interne Kennung: 1/1PN/2025-242
Los: LOT-0258
Titel: Pakiet nr 243 OPRZYRZĄDOWANIE DO KARDIOMONITOPRA PHILIPS MX 450
Interne Kennung: 1/1PN/2025-243
Los: LOT-0259
Titel: Pakiet nr 244 MANKIETY DO REJESTRATORA OSCAR
Interne Kennung: 1/1PN/2025-244
Los: LOT-0260
Titel: Pakiet nr 245 CZUJNIK DO PULSOKRYMETRU ACCURO CHARMCARE
Interne Kennung: 1/1PN/2025-245
Los: LOT-0261
Titel: Pakiet nr 246 CZUJNIK DO PULSOKSYMETRU PHILIPS MX 450
Interne Kennung: 1/1PN/2025-246
Los: LOT-0262
Titel: Pakiet nr 247 AKCESORIA DO HFOT COMEN
Interne Kennung: 1/1PN/2025-247
Los: LOT-0263
Titel: Pakiet nr 248 Pakiet Nr 248 SMOCZKI JEDNORAZOWE DO KARMIENIA NOWORODKÓW
Interne Kennung: 1/1PN/2025-248
Los: LOT-0264
Titel: Pakiet nr 249 Pakiet Nr 249 akcesoria dla noworodków do respiratora sle6000
Interne Kennung: 1/1PN/2025-249
Los: LOT-0265
Titel: Pakiet nr 250 Pakiet Nr 250 BUTELKI DO KARMIENIA NOWORODKÓW
Interne Kennung: 1/1PN/2025-250
Los: LOT-0266
Titel: Pakiet Nr 251 OPRZYRZĄDOWANIE DO SSAKA ELEKTRYCZNEGO NEW HOSPIVAC 350.
Interne Kennung: 1/1PN/2025-251
Los: LOT-0267
Titel: Pakiet nr 252 PRZEDŁUŻACZ DO UKŁADU ODDECHOWEGO DLA DOROSŁYCH
Interne Kennung: 1/1PN/2025-252
Los: LOT-0268
Titel: Pakiet Nr 253 OPRZYRZADOWANIE DIATERMII CHIRURGICZNEJ EBE VIO 300D
Interne Kennung: 1/1PN/2025-253
Los: LOT-0269
Titel: Pakiet Nr 254 - AKCESORIA DO SSAKA ELEMASLAS S.A.
Interne Kennung: 1/1PN/2025-254
Los: LOT-0270
Titel: Pakiet Nr 255 PLASTRY DO OCHRONY NOSA NOWORODKA NEOSEAL
Interne Kennung: 1/1PN/2025-255
Los: LOT-0271
Titel: Pakiet Nr 256 Akscesoria do SSAKÓW ENDOSKOPII
Interne Kennung: 1/1PN/2025-256
Los: LOT-0272
Titel: Pakiet Nr 257 SZCZOTECZKI DO NARZĘDZI
Interne Kennung: 1/1PN/2025-257
Los: LOT-0273
Titel: Pakiet Nr 258 Fartucg wielorazowego użytku
Interne Kennung: 1/1PN/2025-258
Los: LOT-0274
Titel: Pakiet Nr 259 APARAT AIRVO 3 JUNIOR
Interne Kennung: 1/1PN/2025-259
Los: LOT-0275
Titel: Pakiet Nr 260 APARAT AIRVO 3 JUNIOR Bubble CPAP
Interne Kennung: 1/1PN/2025-260
Los: LOT-0276
Titel: Pakiet Nr 261 CZĘŚCI DO LARYRYNGOSKOPÓW ŚWIATŁOWODOWYCH PENLON DIAMOND
Interne Kennung: 1/1PN/2025-261
Los: LOT-0277
Titel: Pakiet nr 9 - ZESTAW DO OPASKOWANIA ŻYLAKÓW PRZEŁYKU I TAMOWANIA KRWAWIEŃ
Interne Kennung: 1/1PN/2025-9