154294-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawy produktów farmaceutycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy produktów farmaceutycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne (według zamówień) dostawy produktów farmaceutycznych do Apteki Zakładowej Aresztu Śledczego w Warszawie-Białołęce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w formularzu cenowym (Załącznik nr 1 do SWZ).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zamówienia podstawowe, wynikające ze złożonej oferty oraz zamówienia opcjonalne (prawo opcji) -opis zawarty w SWZ.