154319-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – „SUKCESYWNA DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „SUKCESYWNA DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „SUKCESYWNA DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH” Przez sukcesywną dostawę produktów farmaceutycznych Zamawiający rozumie cykliczną dostawę produktów farmaceutycznych w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 77 pakietów (części) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 i 3a do SWZ Wykonawca może składać ofertę na poszczególne pakiety, przy czym dany pakiet musi być oferowany w całości, brak którejkolwiek pozycji spowoduje odrzucenie oferty jako niekompletnej. Każdy z Pakietów będzie oceniany osobno, co oznacza, iż postępowanie przetargowe na każdy Pakiet może być rozstrzygnięty na korzyść innego Wykonawcy. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta będzie spełniała wymagania określone w SWZ oraz zostanie uznana za najkorzystniejszą tj. otrzyma największą ilość punktów w oparciu o podane kryteria oceny, a jej wybór zostanie zatwierdzony przez Dyrektora SPZOZ w Międzychodzie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33141110 Verbandsmaterial, 33141121 Chirurgische Suturen, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung, 33181510 Nierenflüssigkeit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Interne Kennung: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Interne Kennung: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Interne Kennung: PAKIET 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Interne Kennung: PAKIET 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Interne Kennung: PAKIET 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Interne Kennung: PAKIET 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Interne Kennung: PAKIET 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Interne Kennung: PAKIET 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Interne Kennung: PAKIET 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Interne Kennung: PAKIET 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Interne Kennung: PAKIET 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Interne Kennung: PAKIET 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Interne Kennung: PAKIET 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Interne Kennung: PAKIET 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Interne Kennung: PAKIET 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Interne Kennung: PAKIET 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Interne Kennung: PAKIET 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Interne Kennung: PAKIET 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Interne Kennung: PAKIET 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Interne Kennung: PAKIET 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Interne Kennung: PAKIET 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Interne Kennung: PAKIET 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Interne Kennung: PAKIET 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Interne Kennung: PAKIET 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Interne Kennung: PAKIET 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Interne Kennung: PAKIET 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Interne Kennung: PAKIET 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Interne Kennung: PAKIET 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Interne Kennung: PAKIET 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Interne Kennung: PAKIET 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Interne Kennung: PAKIET 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Interne Kennung: PAKIET 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39
Interne Kennung: PAKIET 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40
Interne Kennung: PAKIET 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41
Interne Kennung: PAKIET 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42
Interne Kennung: PAKIET 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43
Interne Kennung: PAKIET 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44
Interne Kennung: PAKIET 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45
Interne Kennung: PAKIET 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46
Interne Kennung: PAKIET 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47
Interne Kennung: PAKIET 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48
Interne Kennung: PAKIET 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49
Interne Kennung: PAKIET 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50
Interne Kennung: PAKIET 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51
Interne Kennung: PAKIET 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52
Interne Kennung: PAKIET 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53
Interne Kennung: PAKIET 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 54
Interne Kennung: PAKIET 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 55
Interne Kennung: PAKIET 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet 56
Interne Kennung: PAKIET 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet 57
Interne Kennung: PAKIET 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet 58
Interne Kennung: PAKIET 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet 59
Interne Kennung: PAKIET 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet 60
Interne Kennung: PAKIET 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet 61
Interne Kennung: PAKIET 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 62
Interne Kennung: PAKIET 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet 63
Interne Kennung: PAKIET 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet 64
Interne Kennung: PAKIET 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet 65
Interne Kennung: PAKIET 65
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet 66
Interne Kennung: PAKIET 66
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet 67
Interne Kennung: PAKIET 67
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet 68
Interne Kennung: PAKIET 68
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet 69
Interne Kennung: PAKIET 69
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet 70
Interne Kennung: PAKIET 70
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet 71
Interne Kennung: PAKIET 71
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet 72
Interne Kennung: PAKIET 72
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet 73
Interne Kennung: PAKIET 73
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet 74
Interne Kennung: PAKIET 74
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet 75
Interne Kennung: PAKIET 75
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet 76
Interne Kennung: PAKIET 76
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet 77
Interne Kennung: PAKIET 77