154400-2026 - Ergebnis
Polen – Möbel – Dostawa mebli na potrzeby RZGW w Bydgoszczy i jednostek podległych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli na potrzeby RZGW w Bydgoszczy i jednostek podległych
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest Dostawa fabrycznie nowych mebli biurowych i foteli obrotowych na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy wraz z ich rozładunkiem, wniesieniem oraz z montażem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w siedzibie Zamawiającego oraz w jego jednostkach organizacyjnych, uprzątnięcie miejsca pracy z wszelkich pozostałości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung358696-2025
Interne KennungD.ROZ.2710.24.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39111000 Sitze
5. Los
LosLOT-0003
TitelDostawa mebli na potrzeby siedziby Zarządu Zlewni w Pile i siedzib Nadzorów wodnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych mebli biurowych i foteli obrotowych na potrzeby Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Bydgoszczy wraz z ich rozładunkiem, wniesieniem oraz z montażem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w siedzibie Zamawiającego oraz w jego jednostkach organizacyjnych, uprzątnięcie miejsca pracy z wszelkich pozostałości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennungczęść 3