154584-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens – Usługa opracowania dokumentu zawierającego zestaw dobrych praktyk w zakresie organizacji podmiotów podstawowej opieki zdrowotnej, opracowanych w oparciu o Model Dojrzałości SCIROCCO Exchange
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa opracowania dokumentu zawierającego zestaw dobrych praktyk w zakresie organizacji podmiotów podstawowej opieki zdrowotnej, opracowanych w oparciu o Model Dojrzałości SCIROCCO Exchange
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest „Usługa opracowania dokumentu zawierającego zestaw dobrych praktyk w zakresie organizacji podmiotów podstawowej opieki zdrowotnej, opracowanych w oparciu o Model Dojrzałości SCIROCCO Exchange w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” (numer projektu: FERS.04.15-IP.07-0003/23) .” 2.Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3.Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji.
Interne KennungNFZ-BAG-SZP.251.51.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 73220000 Beratung im Bereich Entwicklung, 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa opracowania dokumentu zawierającego zestaw dobrych praktyk w zakresie organizacji podmiotów podstawowej opieki zdrowotnej, opracowanych w oparciu o Model Dojrzałości SCIROCCO Exchange w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej"
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest Usługa opracowania dokumentu zawierającego zestaw dobrych praktyk w zakresie organizacji podmiotów podstawowej opieki zdrowotnej, opracowanych w oparciu o Model Dojrzałości SCIROCCO Exchange w ramach projektu „Opieka koordynowana w Podstawowej Opiece Zdrowotnej” 2.Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3.Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji.