2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst riooladvies
Beschreibung: De gemeente Venlo zoekt een Opdrachtnemer die de werking van de watersystemen onderzoekt en toetst, en daarbij gebruikmaakt van rekenmodellen zoals Infoworks ICM. Daarnaast wordt ondersteuning en technisch advies gevraagd bij beleid, beheer en projectuitvoering op het gebied van stedelijk waterbeheer en civieltechnische voorbereiding op gebied van riolering. De opdrachtnemer dient ook vergunningaanvragen te beoordelen, meetdata te analyseren en theoretische rioleringsvraagstukken praktisch te vertalen naar ontwerp en beheer. Tot slot wordt verwacht dat kennis wordt overgedragen aan gemeentemedewerkers, een digitaal uitwisselplatform wordt ingericht, en alle werkzaamheden worden geregistreerd en geadministreerd. Het gaat nadrukkelijk niet om een detacheringsopdracht! De geraamde opdrachtwaarde bedraagt ongeveer €65.000,- exclusief btw per jaar. Voor de gehele looptijd van de overeenkomst is de opdrachtwaarde geraamd op ongeveer €260.000,- exclusief btw. De maximale opdrachtwaarde over de totale looptijd van de raamovereenkomst bedraagt €260.000,- exclusief btw. Indien de maximale opdrachtwaarde is bereikt, eindigt de raamovereenkomst. De genoemde bedragen zijn indicatief. De gemeente Venlo geeft geen (omzet)garanties. U kunt aan deze gegevens dan ook geen (impliciete) verwachtingen en/of rechten ontlenen.
Interne Kennung: 450224
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hoofdopdracht
Beschreibung: Betreft de hoofdopdracht. Zie hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst betreft een raamovereenkomst en wordt aangegaan voor de duur van twee (2) jaar.