2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Tankautospuiten 4x2 en 4x4 t.b.v. Veiligheidsregio Brabant-Noord en Veiligheidsregio Limburg-Noord
Beschreibung: Afsluiten van een raamovereenkomst voor de levering van Tankautospuiten 4x2 en 4x4 t.b.v. Veiligheidsregio Brabant-Noord en Limburg-Noord. In totaal maximaal 30 Tankautospuiten over looptijd contract (incl. opties)
Interne Kennung: I2024.005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De huidige raamovereenkomst voor de levering voor tankautospuiten 4x2 en 4x4 (gezamenlijk contract VRBN en VRLN) loopt op 31-12-2024 af. Voor u ligt het beschrijvend document behorende bij de openbare Europese aanbesteding voor levering van tankautospuiten voor, de Veiligheidsregio Brabant-Noord (aanbestedende dienst) en de Veiligheidsregio Limburg-Noord. Veiligheidsregio Brabant-Noord: Het betreft de levering van 9st 4x2 en 3st 4x4 voor de VRBN. Daarnaast wenst VRBN optioneel nog 4 zogenaamde reserve TS-en uit de overeenkomst af te kunnen nemen. Bestelling van deze 4 voertuigen is afhankelijk van nog vast te stellen beleid en borging van de benodigde financiële middelen. Als VRBN door verandering van beleid of onvoorzienbare omstandigheden meer dan het genoemde aantal voertuigen nodig blijkt te hebben kunnen deze binnen de overeenkomst besteld worden. Voor VRBN betreft dit maximaal 2 st. Veiligheidsregio Limburg-Noord: Het betreft de levering van 8st 4x4 en 2st 4x2 voor de VRLN. Optioneel 2 voertuigen (4x2 of 4x4) Als VRLN door verandering van beleid of onvoorzienbare omstandigheden meer dan het genoemde aantal voertuigen nodig blijkt te hebben kunnen deze binnen de overeenkomst besteld worden. Voor VRLN betreft dit maximaal 2 st.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering Tankautospuiten 4x2 en 4x4
Beschreibung: Voor u ligt het beschrijvend document behorende bij de openbare Europese aanbesteding voor leve-ring van tankautospuiten voor, de Veiligheidsregio Brabant-Noord (aanbestedende dienst) en de Vei-ligheidsregio Limburg-Noord. Veiligheidsregio Brabant-Noord • Het betreft de levering van 9st 4x2 en 3st 4x4 voor de VRBN. • Daarnaast wenst VRBN optioneel nog 4 zogenaamde reserve TS-en uit de overeenkomst af te kunnen nemen. Bestelling van deze 4 voertuigen is afhankelijk van nog vast te stellen be-leid en borging van de benodigde financiële middelen. • Als VRBN door verandering van beleid of onvoorzienbare omstandigheden meer dan het ge-noemde aantal voertuigen nodig blijkt te hebben kunnen deze binnen de overeenkomst be-steld worden. Voor VRBN betreft dit maximaal 2 st. Veiligheidsregio Limburg-Noord • Het betreft de levering van 8st 4x4 en 2st 4x2 voor de VRLN. • Optioneel 2 voertuigen (4x2 of 4x4) • Als VRLN door verandering van beleid of onvoorzienbare omstandigheden meer dan het ge-noemde aantal voertuigen nodig blijkt te hebben kunnen deze binnen de overeenkomst be-steld worden. Voor VRLN betreft dit maximaal 2 st. Totale overeenkomst: Bij maximale verlening dus: 22st voertuigen Optioneel: 8st voertuigen. Totaal 30 TS incl. alle opties
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de Overeenkomst gaat in op het moment van ondertekening van de Overeenkomst. De contractduur van de Raamovereenkomst bedraagt twee (2) jaar en wordt stilzwijgend verlengd met maximaal 2 maal één jaar. Gedurende de looptijd van de overeenkomst zullen 22 Tankautospuiten worden afgenomen en aanvullend kunnen er nog 8 Tankautospuiten optioneel worden afgenomen.