2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění Google Workspace licencí
Beschreibung: Účelem a cílem veřejné zakázky je zajištění licencí cloudové produktivní a komunikační platformy Google Workspace. Zadavatel v současnosti spravuje některé procesy postavené právě na Google Workspace jako na primárním prostředku pro interní komunikaci, správu dokumentů, spolupráci a projektové řízení. Vzhledem ke integraci tohoto ekosystému v procesech organizace zadavatele a dlouhodobému uložení dat v Google Workspace infrastruktuře zadavatel uvažuje pokračovat právě v tomto řešení. Předmětem veřejné zakázky je zajištění licencí Google Workspace Business Starter, Standard a Plus (dále též „Předmět plnění“ či „Licence“). Součástí předmětu plnění je rovněž poskytování souvisejících služeb. Zadavatel vymezuje pro bližší představu dodavatelů předpoklad skladby konkrétních licencí zajišťovaných dle závazného návrhu smlouvy na veřejnou zakázku. Výchozí předpoklad požadavků na rozsah a druh licencí vyplývá z Cenové nabídky. Zadavatel zdůrazňuje, že se jedná o nezávazný předpoklad, tudíž se čerpání licencí dle závazného návrhu smlouvy v jejím průběhu může libovolně měnit, neboť plnění bude probíhat dle skutečných potřeb zadavatele.
Interne Kennung: NFA 012
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní režim Otevřené řízení Veřejná zakázka na služby
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001