154680-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Revitalizace Masarykova náměstí Odry
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRevitalizace Masarykova náměstí Odry
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace a výkon autorského dozoru pro realizace revitalizace Masarykova náměstí Odry. Jednací řízení bez uveřejnění navazuje na architektonickou soutěž (soutěž o návrh).
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zpracování Dokumentace a dalších úkonů v těchto fázích: a) Fáze první: příprava zakázky, geodetické zaměření pozemků včetně výškopisu a vyhotovení geodetických výkresů pozemku; b) Fáze druhá: dopracování soutěžního návrhu do úrovně studie (zpracování návrhu, výkresů, vizualizací a popis navrhovaných stavebních řešení) a seznámení veřejnosti s návrhem studie včetně vyhodnocení připomínek; c) Fáze třetí: dokumentace pro povolení záměru v případě souboru staveb, v rozsahu vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb – přílohy č. 4, včetně výkonu inženýrské činnosti, spočívající v zajištění vyjádření všech dotčených orgánů státní správy a vlastníků a správců sítí dopravní a technické infrastruktury, včetně zajištění pravomocného povolení záměru; d) Fáze čtvrtá: dokumentace pro provádění stavby v rozsahu vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb – přílohy č. 8; e) Fáze pátá: soupis prací, dodávek a služeb v rozsahu vyhlášky č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr; f) Fáze šestá: provádění dozoru projektanta dle stavebního zákona.
Interne Kennung02/2025
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen