154711-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsmittel – Dostawa środków czystości
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków czystości
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa środków myjących i dezynfekujących oraz dostawa sprzętu do utrzymania czystości. 2. Towar, stanowiący przedmiot umowy zostanie dostarczony jednym transportem i rozładowany przez Wykonawcę na jego koszt i ryzyko w terminie ustalonym przez przedstawicieli obu stron, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego – magazyn środków czystości – w m. Oleszno i m. Cybowo. 3. Za rozładunek przedmiotu umowy odpowiada Wykonawca. Obejmuje on zdjęcie z pojazdu i ułożenie przedmiotu umowy w wyznaczonym przez Zamawiającego miejscu w sposób umożliwiający jego przeliczenie i sprawdzenie jakości w obecności upoważnionego przedstawiciela Wykonawcy i Zamawiającego. 4. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wraz z dostawą towarów - zestawu niezbędnych instrukcji BHP i planów higieny gotowych do zamocowania w formie łatwo zmywalnej. 5. Wykonawca z chwilą zawiadomienia przez Zamawiającego o rozpoczęciu przez niego stosowania środków Wykonawcy zobowiązuje się zamontować w ciągu 24h od powiadomienia następujące urządzenia dozujące: a) Urządzenie ścienne z przyłączem wody ciepłej ¾’’ do pianowo - ciśnieniowego mycia i dezynfekcji powierzchni roboczych, posadzek i glazury z wężem zbrojnym ok. 20 mb, odpornym na temp. do 70°C zakończonym pistoletem w obudowie gumowej (lancą)- w ilości 7 szt. w obiektach kuchennych w m. Oleszno, Konotop, Głębokie, Karwice, Wałcz, Złocieniec, Nadarzyce (załącznik nr 1 poz. 12); b) Urządzenie dozujące do sporządzania roztworów roboczych szt. 7 związanych ze sprzątaniem i dezynfekcją – system dozowania wyposażony w zawór umożliwiający wybór 2 produktów czyszczących o wysokiej wydajności (załącznik nr 1 poz. 12); Specyfikacja techniczna  ciśnienie robocze 1,76 do 5,86 bar;  Temperatura od 4°C do 40 °C;  przyłącze wody ½’’  dł. węża min.1,5 metra;  materiał plastik odporny chemicznie. c) Jeden komplet urządzeń dozujących do płynu kapsuły (załącznik nr 1 poz. 10) oraz na-błyszczacza w zmywarkach z elektronicznym pomiarem przewodności metodą indukcyjną; 6. Wykonawca zobowiązuje się przeprowadzić nieodpłatne szkolenie z zakresu dobrej praktyki higienicznej (GHP) i BHP dla osób stosujących środki, w miejscu i terminie uzgodnionym z Zamawiającym. 7. Wykonawca zobowiązuje się do naprawy urządzeń dozujących w czasie do 24 godzin od chwili zgłoszenia awarii. 8. Dopuszcza się wyłącznie oryginalne opakowania producenta wraz z czytelną etykietą producenta. Nazwa i przeznaczenie winny jednoznacznie określać zastosowanie towaru - produktu. Na opakowaniu winna znajdować się data ważności wraz z numerem UN - w przypadku materiałowych niebezpiecznych. Nie dopuszcza się etykiet i opakowań zastępczych. 9. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania badań w zakresie czystości mikrobiologicznej (wymazy) sprzętu i maszyn oraz powierzchni zmywalnych, tj. skuteczności mycia i dezynfekcji stosowanych środków przynajmniej raz na kwartał, podczas stosowania środków Wykonawcy – sporządzając protokoły z przeprowadzonych badań w terminie do 30.06.2026 r., 30.09.2026 r. 31.12.2026 r., 31.03.2027 r. 10. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wraz z dostawą - kart charakterystyki preparatów wraz z opisami i etykietami w języku polskim. 11. Przyjęcie towarów, stanowiących przedmiot umowy odbędzie się w dniu roboczym (poniedziałek – czwartek, w godz. od 8.00 do 13.00; piątek, w godz. 8.00-10.00) po uprzednim (z wyprzedzeniem minimum 2 dni roboczych) zgłoszeniu /zaawizowaniu/ terminu dostawy Zamawiającemu. 12. Wykonawca wyraża zgodę na wykonanie badania laboratoryjnego oferowanych środków na zgodność z kartą charakterystyki i opisem produktu zawartym na opakowaniu na jego koszt. 13. Zamawiający zastrzega sobie prawo w każdym momencie używania produktu, do wykonania badania laboratoryjnego oferowanych środków na zgodność z kartą charakterystyki i opisem produktu zawartym na opakowaniu na koszt Wykonawcy. 14. Wykonawca zobowiązuje się do udzielenia gwarancji dla pozycji z załącznika nr 1 - Opis przedmiotu zamówienia, 18 miesięcznej gwarancji na dostarczone środki, liczonej od da-ty sporządzenia „protokołu odbioru dostawy”.
Interne Kennung77/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39514200 Trockentücher
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa środków myjących i dezynfekujących.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa środków myjących i dezynfekujących. 2. Towar, stanowiący przedmiot umowy zostanie dostarczony jednym transportem i rozładowany przez Wykonawcę na jego koszt i ryzyko w terminie ustalonym przez przedstawicieli obu stron, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego – magazyn środków czystości – w m. Oleszno i m. Cybowo
Interne Kennungzadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel, 39831210 Geschirrspülmittel für Spülmaschinen, 39831240 Putzmittel, 39832000 Geschirrspülmittel, 33711900 Seife, 39831220 Entfettungsmittel
Optionen
Beschreibung der OptionenUstawy Pzp w ramach, którego zakłada, że szacowana wielkość prawa opcji nie przekroczy 90 % zamówienia podstawowego, przy czym prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe w czasie trwania umowy, cena jednostkowa prawa opcji będzie taka sama jak zamówienia podstawowego określona w formularzu cenowym dołączonym do oferty przez Wykonawcę. Realizacja zamówienia z prawem opcji uzależniona będzie od potrzeb Zamawiającego oraz wysokości środków finansowych przydzielonych na ten cel w budżecie Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem.
LosLOT-0002
TitelDostawa sprzętu do utrzymania czystości.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu do utrzymania czystości. 2. Towar, stanowiący przedmiot umowy zostanie dostarczony jednym transportem i rozładowany przez Wykonawcę na jego koszt i ryzyko w terminie ustalonym przez przedstawicieli obu stron, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego – magazyn środków czystości – w m. Oleszno i m. Cybowo
Interne Kennungzadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 18937000 Verpackungssäcke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 39224200 Bürsten, 39514200 Trockentücher, 39514300 Rollhandtücher, 18424300 Einweghandschuhe, 33764000 Papierservietten