See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa obsługa szaletów publicznych oraz utrzymanie w stałej sprawności eksploatacyjnej toalet samoobsługowych położonych na terenach zieleni miejskiej Wrocławia z podziałem na dwa Zadania
Beschreibung: Zamówienie obejmuje kompleksową obsługę szaletów publicznych oraz utrzymanie w stałej sprawności eksploatacyjnej toalet samoobsługowych położonych na terenach zieleni miejskiej Wrocławia z podziałem na dwa Zadania: Zadanie nr 1 - kompleksowa obsługa szaletów publicznych, położonych we Wrocławiu przy ul. Nowowiejska / Prusa oraz ul. Mickiewicza Zadanie nr 2 – utrzymanie w stałej sprawności eksploatacyjnej toalet samoobsługowych na terenach parkowych we Wrocławiu
Interne Kennung: ZP/PN/220/27/2026/DO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen, 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Kompleksowa obsługa szaletów publicznych, położonych we Wrocławiu przy ul. Nowowiejska / Prusa oraz ul. Mickiewicza
Beschreibung: Kompleksowa obsługa szaletów publicznych, położonych we Wrocławiu przy ul. Nowowiejska / Prusa oraz ul. Mickiewicza. Szczegóły opisuje OPZ, stanowiący Załącznik nr 2 do wzoru umowy.
Interne Kennung: Zadanie I
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Utrzymanie w stałej sprawności eksploatacyjnej toalet samoobsługowych na terenach parkowych we Wrocławiu.
Beschreibung: Utrzymanie w stałej sprawności eksploatacyjnej toalet samoobsługowych na terenach parkowych we Wrocławiu. Szczegóły opisuje OPZ, stanowiący Załącznik nr 2 do wzoru umowy.
Interne Kennung: Zadanie II