2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wzajemne świadczenia kolejowych usług przewozowych pomiędzy POLREGIO S.A. a Arriva RP sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wzajemne świadczenia kolejowych usług przewozowych pomiędzy POLREGIO S.A. a Arriva RP sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Projekt umowy wraz z załącznikami, stanowiący Załącznik nr 1 do Zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: PZP1.240.283.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak