See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení energetických úsporných technologií pro školní jídelnu ZŠ Pražská v Benátkách nad Jizerou – OPAKOVANÉ ŘÍZENÍ
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je demontáž stávajících gastronomických zařízení, jejich vystěhování a dále následná doprava a instalace nových gastronomických zařízení. Předmětem zakázky je také zpětná instalace vybraných stávajících zařízení a fyzická likvidace těch stávajících zařízení, která nebudou v nově zrekonstruované kuchyni instalována. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části: 1. Část – Stavební část 2. Část – Dodávka a instalace gastronomického vybavení Bližší specifikace v rámci ZD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39310000 Verpflegungseinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stavební část
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je demontáž stávajících gastronomických zařízení, jejich vystěhování a dále následná doprava a instalace nových gastronomických zařízení. Předmětem zakázky je také zpětná instalace vybraných stávajících zařízení a fyzická likvidace těch stávajících zařízení, která nebudou v nově zrekonstruované kuchyni instalována. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části: 1. Část – Stavební část Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka a instalace gastronomického vybavení
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je demontáž stávajících gastronomických zařízení, jejich vystěhování a dále následná doprava a instalace nových gastronomických zařízení. Předmětem zakázky je také zpětná instalace vybraných stávajících zařízení a fyzická likvidace těch stávajících zařízení, která nebudou v nově zrekonstruované kuchyni instalována. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části: 2. Část – Dodávka a instalace gastronomického vybavení Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39310000 Verpflegungseinrichtungen