See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania
Beschreibung: Zakup i dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811300 Militäruniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie ofertowe nr 1
Beschreibung: Ubranie ochronne wzór 128Z/MON w liczbie 200 kompletów
Menge: 200 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie ofertowe nr 2
Beschreibung: Mundur polowy wzór 124PA/MON w liczbie 500 kompletów.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie ofertowe nr 3
Beschreibung: Mundur polowy letni wzór 124LA/MON w liczbie 500 kompletów.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie ofertowe nr 4
Beschreibung: Kurtka zimowa z podpinką wzór 130KP/MON w liczbie 500 kompletów.
Haupteinstufung (cpv): 18223200 Jacketts
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie ofertowe nr 5
Beschreibung: Bielizna letnia wzór 518A/MON w liczbie 1600 kompletów.
Haupteinstufung (cpv): 18310000 Unterwäsche
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie ofertowe nr 6
Beschreibung: Kapelusz polowy wzór 402A/MON w liczbie 1000 sztuk.
Haupteinstufung (cpv): 18441000 Hüte
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie ofertowe nr 7
Beschreibung: Rękawice zimowe pięciopalcowe wzór 615A/MON w liczbie 800 sztuk.
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie ofertowe nr 8
Beschreibung: Czapka zimowa wzór 420Z/MON w liczbie 800 sztuk.
Haupteinstufung (cpv): 18443320 Feldmützen
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie ofertowe nr 9
Beschreibung: Kominiarka wzór 511T/MON w liczbie 900 kompletów.
Haupteinstufung (cpv): 18444100 Sicherheitskopfbedeckungen
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie ofertowe nr 10
Beschreibung: Trzewiki ćwiczebne tropikalne wzór 920PZ/MON w liczbie 100 par
Haupteinstufung (cpv): 18832000 Spezialschuhe
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie ofertowe nr 11
Beschreibung: Trzewiki zimowe wzór 933A/MON w liczbie 300 par.