154845-2025 - Ergebnis
Tschechien – Mikrobiologische Kulturen – Dynamický nákupní systém na dodávky kultivačních půd a suplementů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky kultivačních půd a suplementů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky dehydratovaných základů pro přípravu pevných a tekutých kultivačních půd (agar a broth), hotových kultivačních půd (v Petriho miskách, zkumavkách a lahvičkách) i suplementů pro přípravu pevných a tekutých kultivačních půd pro zadavatele v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a jednotlivými výzvami k podání nabídek v DNS podle § 141 ZZVZ. Součástí dodávek dehydratovaných základů pro přípravu pevných a tekutých kultivačních půd (agar a broth), hotových kultivačních půd (v Petriho miskách, zkumavkách a lahvičkách) i suplementů pro přípravu pevných a tekutých kultivačních půd bude i balné, doprava do místa plnění, pojistné za pojištění dodávek během dopravy do místa plnění, roznos do zadavatelem určených prostor v místě plnění, celní, daňové a případné veškeré další poplatky spojené s realizací plnění předmětu veřejných zakázek. Zadavatel bude veřejné zakázky v rámci DNS zadávat dle svých provozních potřeb v předem neurčených a nepravidelných intervalech. DNS je rozdělen do tří kategorií takto: 1. Dehydratované základy pro přípravu pevných a tekutých kultivačních půd (agar a broth). 2. Hotové kultivační půdy v Petriho miskách, zkumavkách a lahvičkách. 3. Suplementy pro přípravu pevných a tekutých kultivačních půd. Žádosti o účast mohou být podány do jedné, více či všech kategorií tohoto zaváděného DNS. Konkrétní technické požadavky a parametry na předmět plnění veřejných zakázek, obchodní a platební podmínky, požadavky zadavatele na termín a místo plnění u veřejných zakázek, které budou zadávány v rámci DNS, bude zadavatel specifikovat vždy v rámci výzvy k podání nabídek.
Vorherige Bekanntmachung: 744346-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33698100 Mikrobiologische Kulturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kvasniční extrakt granulovaný pro mikrobiologii
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné opakující se dodávky kvasničního extraktu granulovaného pro mikrobiologii (dále jen „zboží“) v objemu dle provozních potřeb zadavatele a jeho pracovišť. Součástí plnění předmětu veřejné zakázky je i balné, doprava do místa plnění, pojistné za pojištění dodávek během dopravy do místa plnění, roznos do zadavatelem určených prostor v místě plnění, celní, daňové a případné veškeré další poplatky spojené s realizací plnění předmětu veřejné zakázky.
Interne Kennung: Kategorie 1 Dehydratované základy pro přípravu pevných a tekutých kultivačních půd (agar a broth)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz ZD