See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa preparatów hemostatycznych oraz specjalistycznych wyrobów medycznych – 18 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów hemostatycznych oraz specjalistycznych wyrobów medycznych – 18 zadań. Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 – 1.18 (plik xls) SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 646091-2025
Interne Kennung: FDZ.261.114.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Watki neurochirurgiczne
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wraz z dostawą watek neurochirurgicznych.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Paski zamykające rany
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wraz z dostawą pasków zamykających rany.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Opatrunki hemostatyczne
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wraz z dostawą opatrunków hemostatycznych.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Gąbka hemostatyczna
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wraz z dostawą gąbek hemostatycznych.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Klej tkankowy
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wraz z dostawą kleju tkankowego.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Hemostatyki uszczelniające
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wraz z dostawą hemostatyków uszczelniających.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Klej chirurgiczny
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wraz z dostawą kleju chirurgicznego.
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Środek hemostatyczny
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wraz z dostawą środku hemostatycznego.
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - Produkt wypełniający
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wraz z dostawą produktu wypełniającego.
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - Płyn do perfuzji
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wraz z dostawą płynu do perfuzji.
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 - Proszek hemostatyczny
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wraz z dostawą proszku hemostatycznego.
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 - Opatrunki hemostatyczne do żył obwodowych
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wraz z dostawą opatrunków hemostatycznych do żył obwodowych.
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18 - Produkt do embolizacji
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zakup wraz z dostawą produktów do embolizacji.