154915-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – ZP/3/2026 Rozbudowa systemu HIS wraz z usługą wdrożenia i utrzymania oraz digitalizacja dokumentacji medycznej w ramach projektu pn.: „Poprawa procesu leczenia pacjentów przez realizację usług cyfrowych i integrację systemów w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. M. Pirogowa w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP/3/2026 Rozbudowa systemu HIS wraz z usługą wdrożenia i utrzymania oraz digitalizacja dokumentacji medycznej w ramach projektu pn.: „Poprawa procesu leczenia pacjentów przez realizację usług cyfrowych i integrację systemów w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. M. Pirogowa w Łodzi
BeschreibungSzczegółowy zakres usług i dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 1 – Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZP/3/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
LosLOT-0001