See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kledingautomaat voor campus Geraardsbergen en Wetteren
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Kledingautomaat voor campus Geraardsbergen en Wetteren. Leverings- en installatieplaats: - AZORG campus Geraardsbergen, Gasthuisstraat 4 te 9500 Geraardsbergen – gelijkvloers - lokaalnummer 0E008 - AZORG campus Wetteren, Wegvoeringsstraat 73 te 9230 Wetteren – gelijkvloers - lokaalnummer -1A010
Interne Kennung: PPP0VJ-844/6117/2025/NM/FAC/007
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31640000 Maschinen, Apparate und Geräte mit eigener Funktion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kledingautomaat Geraardsbergen
Beschreibung: Kledingautomaat Geraardsbergen
Interne Kennung: 2025/NM/FAC/007_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Omnium onderhoudscontract op geleverde installatie (...... jaar garantie + .......jaar service = 10 jaar all-in service; jaarlijkse facturatie) Vrije opties (Voldoen aan en in lijn met technische vereisten)
Los: LOT-0002
Titel: Kledingautomaat Wetteren
Beschreibung: Kledingautomaat Wetteren
Interne Kennung: 2025/NM/FAC/007_2
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Omnium onderhoudscontract op geleverde installatie (...... jaar garantie + .......jaar service = 10 jaar all-in service; jaarlijkse facturatie)) Vrije opties (Voldoen aan en in lijn met de technische vereisten)