154983-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej do obiektów Powiatu Płockiego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej do obiektów Powiatu Płockiego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego w okresie od dnia 01.07.2026 r. do dnia 31.12.2027 r. 2. Przedmiotu zamówienia został podzielony na 2 części i obejmuje: 2.1. Dostawę energii elektrycznej do punktów odbioru energii dla zasilania budynków Powiatu Płockiego – część 1. 2.2. Dostawę energii elektrycznej do punktu odbioru energii dla zasilania budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku (nabywcą i odbiorcą będzie Powiatowy Urząd Pracy w Płocku) – część 2.
Interne KennungCUW.DZP.262.63.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 2. Wobec powyższego, Wykonawca wraz z ofertą składa oświadczenie JEDZ – Jednolity Europejski Dokument Zamówienia. Badanie i ocena złożonego oświadczenia będzie dotyczyła tylko Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, zgodnie z przyjętymi kryteriami oceny ofert. 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt 2 składa każdy z Wykonawców. JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert oraz stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w niniejszym ogłoszeniu oraz SWZ. 4. JEDZ sporządza odrębnie: a) Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, b) Podmiot trzeci na potencjał którego powołuje się Wykonawca w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia Wykonawcy, Podmiotu trzeciego, oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub odpowiednio warunek udziału w postępowaniu jest spełniony poprzez powołanie się na potencjał Podmiotu trzeciego. 5. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α w części IV JEDZ i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ (kryteria kwalifikacji). 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 7. Dla przedmiotowego postępowania Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawę energii elektrycznej do punktów odbioru energii dla zasilania budynków Powiatu Płockiego – część 1
BeschreibungSzczegółowy wykaz punktów odbioru energii oraz taryf wraz z zakresem zamówienia, znajduje się w załączniku nr 1a do SWZ - Opisie przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 1b do SWZ Formularzach cenowych. Planowany termin realizacji zamówienia - dostaw energii elektrycznej od dnia 01.07.2026 r. do dnia 31.12.2027 r.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelDostawę energii elektrycznej do punktu odbioru energii dla zasilania budynku Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku (nabywcą i odbiorcą będzie Powiatowy Urząd Pracy w Płocku) – część 2
Interne KennungCzęść 2