See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: verlenging bestaande overeenkomst beheer IT-omgeving
Beschreibung: Beheer IT omgeving Drechtwerk bestaande uit o.a. werkplekbeheer, IT infrastructuur en calamiteitendienst looptijd maximaal 2 jaar
Interne Kennung: GRS-DW2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: verlenging bestaande overeenkomst beheer IT-omgeving.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: GRS-DW2026
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1