See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa preparatów do dezynfekcji Cz. II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 850881-2025
Interne Kennung: ADZP-381-120/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24455000 Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 1: Preparaty do mycia i pielęgnacji skóry
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 2: Preparaty do mycia, dezynfekcji i pielęgnacji rąk oraz dezynfekcji zewnętrznych elementów centralnych i obwodowych cewników dożylnych
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 3: Dostawa środków do manualnej i maszynowej obróbki narzędzi chirurgicznych
Interne Kennung: Część nr 3