155105-2026 - Wettbewerb
Polen – Kalkstein und Gips – Dostawy sorbentu wapiennego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy sorbentu wapiennego
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą: „Dostawy sorbentu wapiennego”, z podziałem na trzy części. Szczegółowa charakterystyka i parametry techniczne wymagane przez Zamawiającego zostały określone we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne KennungPZP/TW/10552/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44921000 Kalkstein und Gips
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I: Mączka kamienia wapiennego dla potrzeb El. Jaworzno III oraz Łaziska
BeschreibungDostawa mączki kamienia wapiennego - granulacja 0-0,08 mm. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w SWZ.
Interne KennungPZP/TW/10552/2025 - Część I
LosLOT-0002
TitelCzęść II: Piasek kamienia wapiennego dla potrzeb El. Łagisza, Siersza oraz Jaworzno II
BeschreibungDostawa piasku kamienia wapiennego - granulacja 0,1-0,4 mm. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawarto w SWZ.
Interne KennungPZP/TW/10552/2025 - Część II
LosLOT-0003
TitelCzęść III: Mączka kamienia wapiennego dla potrzeb El. Nowe Jaworzno
BeschreibungDostawa mączki kamienia wapiennego - granulacja 0-0,08 mm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne KennungPZP/TW/10552/2025 - Część III