155134-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej dla Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej dla Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej, bez świadczenia usługi dystrybucyjnej, do: budynku Muzeum Historii Żydów Polskich zlokalizowanego przy ul. Anielewicza 6 w Warszawie - w ilości do 7 700 MWh w okresie 24 miesięcy, przewidywany początek dostawy 1 lipiec 2026 r. zakończenie dostawy 30 czerwca 2028 r.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy