2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorautomatisering
Beschreibung: Het aantrekken van één strategische partner voor het beheren en onderhouden van de volledige kantoorautomatisering. Deze partner zal nauw samenwerken met SNN om een moderne, toekomstbestendige, betrouwbare en kosteneffectieve ICT-omgeving te ontwikkelen, beheren en te onderhouden. De opdracht omvat tevens het ondersteunen van medewerkers van SNN bij IT-gerelateerde vragen en problemen. N.t.b.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72600000 Computerunterstützung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72110000 Beratung bei der Hardwareauswahl, 72252000 Datenarchivierung, 72253000 Help-Desk und Unterstützungsdienste, 72261000 Software-Unterstützung, 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: -
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
155163-2025 - Result
Netherlands – Computer support and consultancy services – Kantoorautomatisering
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Kantoorautomatisering
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72600000 Computer support and consultancy services
Additional classification (cpv): 72110000 Hardware selection consultancy services, 72252000 Computer archiving services, 72253000 Helpdesk and support services, 72261000 Software support services, 72266000 Software consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: -
Description: -
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging