2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy ZŠ Jižní předměstí Rokycany stavení úpravy, snížení energetické náročnosti objektu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební úpravy objektu Základní školy Jižní předměstí Rokycany. Tyto úpravy se zaměřují na snížení energetické náročnosti objektu a zlepšení jeho vnitřního prostředí. Stavební práce zahrnují zateplení obálky budovy, výměnu oken a dveří, instalaci fotovoltaických panelů na střeše, modernizaci otopné soustavy, instalaci řízeného větrání s rekuperací tepla a další úpravy vedoucí ke zlepšení provozních a technických parametrů objektu. Projekt nezahrnuje změnu způsobu využití stavby ani navýšení její kapacity. Bližší specifikace je uvedena dále v bodě 4 zadávací dokumentace a jednotlivých přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001