See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY KŁODZKO
Beschreibung: UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY KŁODZKO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Kłodzko.
Beschreibung: Część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Kłodzko.
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Kłodzko.
Beschreibung: Część II: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Kłodzko.
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Kłodzko.
Beschreibung: Część III: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Kłodzko.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Ubezpieczenie nadwyżkowej odpowiedzialności cywilnej Gminy Kłodzko.
Beschreibung: Część IV: Ubezpieczenie nadwyżkowej odpowiedzialności cywilnej Gminy Kłodzko.