See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 101.2025 Realizacja prac porządkowych w obiektach Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Realizacja prac porządkowych w obiektach Uniwersytetu Medycznego im Piastów Śląskich we Wrocławiu. Przedmiot zamówienia podzielono na 3 części osobno oceniane, tj.: Część 1 - Realizacja prac porządkowych w budynku Centrum Naukowej Informacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Marcinkowskiego 2-6, 50-368 Wrocław. Część 2 – Realizacja prac porządkowych w obiektach ogólnodostępnych dla studentów i pracowników Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Część 3 – Realizacja prac porządkowych w obiektach Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na Wydziale Farmaceutycznym przy ul. Borowskiej 211-211A, 50-556 Wrocław. 2. Szczegółowe określenie miejsca usługi, rodzaju i metrażu powierzchni sprzątanej, częstotliwości sprzątania, zawarte są: a) w Kosztorysie szczegółowym (załącznik nr 2 część 1-3 do SWZ), b) w Wykazie obiektów (załącznik nr 3 część 1-3 do SWZ), c) w Zakresie czynności (załącznik nr 4 część 1-3 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 710279-2025
Interne Kennung: AZP.260.101.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Realizacja prac porządkowych w budynku Centrum Naukowej Informacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Marcinkowskiego 2-6, 50-368 Wrocław.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Realizacja prac porządkowych w budynku Centrum Naukowej Informacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Marcinkowskiego 2-6, 50-368 Wrocław. Szczegółowe określenie miejsca usługi, rodzaju i metrażu powierzchni sprzątanej, częstotliwości sprzątania, zawarte są: a) w Kosztorysie szczegółowym (załącznik nr 2 część 1 do SWZ), b) w Wykazie obiektów (załącznik nr 3 część 1 do SWZ), c) w Zakresie czynności (załącznik nr 4 część 1 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.101.2025 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Realizacja prac porządkowych w obiektach ogólnodostępnych dla studentów i pracowników Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Realizacja prac porządkowych w obiektach ogólnodostępnych dla studentów i pracowników Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Szczegółowe określenie miejsca usługi, rodzaju i metrażu powierzchni sprzątanej, częstotliwości sprzątania, zawarte są: a) w Kosztorysie szczegółowym (załącznik nr 2 część 2 do SWZ), b) w Wykazie obiektów (załącznik nr 3 część 2 do SWZ), c) w Zakresie czynności (załącznik nr 4 część 2 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.101.2025 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Realizacja prac porządkowych w obiektach Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na Wydziale Farmaceutycznym przy ul. Borowskiej 211-211A, 50-556 Wrocław
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Realizacja prac porządkowych w obiektach Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu na Wydziale Farmaceutycznym przy ul. Borowskiej 211-211A, 50-556 Wrocław. Szczegółowe określenie miejsca usługi, rodzaju i metrażu powierzchni sprzątanej, częstotliwości sprzątania, zawarte są: a) w Kosztorysie szczegółowym (załącznik nr 2 część 3 do SWZ), b) w Wykazie obiektów (załącznik nr 3 część 3 do SWZ), c) w Zakresie czynności (załącznik nr 4 część 3 do SWZ).
Interne Kennung: AZP.260.101.2025 część 3