See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky vazů předformovaných pro vedení VN
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek vazů předformovaných pro vedení VN. Čerpání RD018-2025, RD019-2025 za období 4.Q.2025
Interne Kennung: N006/25/V00004247
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321100 Stromfreileitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vazy předformované středové
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek - vazy předformované středové. Čerpání RD018-2025 za období 4.Q.2025. Počet dílčích smluv za 4.Q.2025 je 12.
Interne Kennung: N006/25/V00004247/001
Los: LOT-0002
Titel: Vazy předformované boční
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek - vazy předformované boční. Čerpání RD018-2025 za období 4.Q.2025. Počet dílčích smluv za 4.Q.2025 je 1.
Interne Kennung: N006/25/V00004247/002