2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering van gassen en onderhoud en keuring van installaties
Beschreibung: Het door de opdrachtnemer op afroepbasis kunnen leveren van de gevraagde industriële, wetenschappelijke en medische gassen op de locatie van BPRC. Daarnaast dienen bepaalde installaties door de opdrachtnemer onderhouden te worden. Een deel daarvan moet ook worden gekeurd. Inkoop van verschillende (vloeibare) gassen, droogijs en het onderhoud van installaties van een waarde van circa € 100.000,-- per jaar.
Interne Kennung: 114788
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het door de opdrachtnemer op afroepbasis (middels een Raamovereenkomst) kunnen leveren van de gevraagde industriële, wetenschappelijke en medische gassen op de locatie van BPRC. Daarnaast dienen bepaalde installaties door de opdrachtnemer onderhouden te worden. Een deel daarvan moet ook worden gekeurd.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase, 24111800 Flüssigstickstoff, 24112100 Kohlendioxid, 24113000 Flüssige Luft und Druckluft, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Opdracht bestaat uit één perceel
Beschreibung: Opdracht bestaat uit één perceel. zie hoofdomschrijving
Interne Kennung: 1