155343-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Agrochemische Erzeugnisse – Nákup přípravků na ochranu rostlin 2026-27
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup přípravků na ochranu rostlin 2026-27
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rámcová dohoda (dále také „dohoda“) na nákup přípravků na ochranu rostlin (dále také „zboží“ nebo „chemické přípravky“). Jedná se o uzavření rámcové dohody s dodavateli přípravků určených pro zemědělské postřiky v následujících skupinách: • skupina A: herbicidy, • skupina B: fungicidy, • skupina C: insekticidy, smáčedla, regulátor růstu, pomocné prostředky. Zadavatel bude při jednotlivých dodávkách postupovat v souladu s § 135 ZZVZ - postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Veřejná zakázka není rozdělena na části. Účastníci mohou podávat nabídku pouze na celý předmět plnění této veřejné zakázky. Podrobnější informace a specifikace jsou uvedena v zadávací dokumentaci této veřejné zakázky.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPředmětem veřejné zakázky je rámcová dohoda (dále také „dohoda“) na nákup přípravků na ochranu rostlin (dále také „zboží“ nebo „chemické přípravky“). Jedná se o uzavření rámcové dohody s dodavateli přípravků určených pro zemědělské postřiky v následujících skupinách: • skupina A: herbicidy, • skupina B: fungicidy, • skupina C: insekticidy, smáčedla, regulátor růstu, pomocné prostředky. Zadavatel bude při jednotlivých dodávkách postupovat v souladu s § 135 ZZVZ - postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Jednotlivé nákupy tak budou realizovány na základě podaných nabídek. Podrobné informace jsou uvedeny ve zveřejněné Výzvě/zadávacích podmínkách a jejich přílohách.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24453000 Herbizide, 24457000 Fungizide, 24452000 Insektizide, 24454000 Pflanzenwuchsregulatoren
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rámcová dohoda (dále také „dohoda“) na nákup přípravků na ochranu rostlin (dále také „zboží“ nebo „chemické přípravky“). Jedná se o uzavření rámcové dohody s dodavateli přípravků určených pro zemědělské postřiky v následujících skupinách: • skupina A: herbicidy, • skupina B: fungicidy, • skupina C: insekticidy, smáčedla, regulátor růstu, pomocné prostředky. Zadavatel bude při jednotlivých dodávkách postupovat v souladu s § 135 ZZVZ - postupem s obnovením soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Jednotlivé nákupy tak budou realizovány na základě podaných nabídek. Podrobné zadávací podmínky jsou zveřejněny ve Výzvě/zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Interne Kennung793