See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Medycznego Laboratorium Diagnostycznego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Medycznego Laboratorium Diagnostycznego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Siedlcach
Vorherige Bekanntmachung: 81944-2026
Interne Kennung: odczynniki+dzierżawa/547/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - dzierżawa zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego z pełnym serwisem oraz z prawami właściciela wynikającymi z gwarancji wraz z dostawą odczynników, materiałów kontrolnych oraz materiałów eksploatacyjnych oraz z kompletnym wyposażeniem (UPS, drukarka, lodówka , klimatyzator, stanowisko robocze)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: dzierżawa zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego z pełnym serwisem oraz z prawami właściciela wynikającymi z gwarancji wraz z dostawą odczynników, materiałów kontrolnych oraz materiałów eksploatacyjnych oraz z kompletnym wyposażeniem (UPS, drukarka, lodówka , klimatyzator, stanowisko robocze) zgodnie z fromularzem cenowym oraz parametrami technicznymi stanowiącymi załączniki do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - dzierżawa analizatora hematologicznego z pełnym serwisem oraz z prawami właściciela wynikającymi z gwarancji wraz z dostawą odczynników, materiałów kontrolnych oraz materiałów eksploatacyjnych oraz z kompletnym wyposażeniem (UPS, drukarka, mieszadło hematologiczne na min.50 probówek)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: dzierżawa analizatora hematologicznego z pełnym serwisem oraz z prawami właściciela wynikającymi z gwarancji wraz z dostawą odczynników, materiałów kontrolnych oraz materiałów eksploatacyjnych oraz z kompletnym wyposażeniem (UPS, drukarka, mieszadło hematologiczne na min.50 probówek) zgodnie z formularzem cenowym oraz parametrami technicznymi stanowiącymi załączniki do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - dzierżawa analizatora koagulologicznego z pełnym serwisem oraz z prawami właściciela wynikającymi z gwarancji wraz z dostawą odczynników, materiałów kontrolnych oraz materiałów eksploatacyjnych oraz z kompletnym wyposażeniem (UPS, drukarka, klimatyzator, stanowisko robocze)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: dzierżawa analizatora koagulologicznego z pełnym serwisem oraz z prawami właściciela wynikającymi z gwarancji wraz z dostawą odczynników, materiałów kontrolnych oraz materiałów eksploatacyjnych oraz z kompletnym wyposażeniem (UPS, drukarka, klimatyzator, stanowisko robocze) zgodnie z formularzem cenowym oraz parametrami technicznymi stanowiącymi załączniki do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - dzierżawa aparatu do posiewu krwi z pełnym serwisem oraz z prawami właściciela wynikającymi z gwarancji wraz z dostawą odczynników oraz z kompletnym wyposażeniem (UPS, zewnętrzny czytnik kodów kreskowych)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: dzierżawa aparatu do posiewu krwi z pełnym serwisem oraz z prawami właściciela wynikającymi z gwarancji wraz z dostawą odczynników oraz z kompletnym wyposażeniem (UPS, zewnętrzny czytnik kodów kreskowych) zgodnie z formularzem cenowym oraz parametrami technicznymi stanowiącymi załączniki do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - dzierżawa analizatora mikrobiologicznego do automatycznej identyfikacji drobnoustrojów i oceny lekowrażliwości z pełnym serwisem oraz z prawami właściciela wynikającymi z gwarancji wraz z dostawą odczynników
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: dzierżawa analizatora mikrobiologicznego do automatycznej identyfikacji drobnoustrojów i oceny lekowrażliwości z pełnym serwisem oraz z prawami właściciela wynikającymi z gwarancji wraz z dostawą odczynników zgodnie z formularzem cenowym oraz parametrami technicznymi stanowiącymi załączniki do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - dzierżawa automatycznego analizatora do metody WesternBlot , UPS, zestawy testowe do oznaczania przeciwciał anty-Borrelia IgM i IgG w surowicy i PMR
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: dzierżawa automatycznego analizatora do metody WesternBlot , UPS, zestawy testowe do oznaczania przeciwciał anty-Borrelia IgM i IgG w surowicy i PMR zgodnie z formularzem cenoym oraz parametrami technicznymi stanowiącymi załączniki do SWZ
Interne Kennung: Zadanie 6