2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eindejaarsgeschenken
Beschreibung: Het voorzien in eindejaarsgeschenken voor medewerkers van het Nova College volgens het eigen-keuze concept. De waarde van de opdracht bedraagt naar verwachting € 65.000 per jaar inclusief BTW. Het Nova College kan niet voorzien wat de omzetverwachting is voor de komende jaren. Aan de genoemde bedragen kunnen geen rechten worden ontleend. Het budget wordt jaarlijks door het College van Bestuur vastgesteld. Voor 2025 is een budget per medewerker van €40,00 beschikbaar gesteld.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het voorzien in eindejaarsgeschenken voor medewerkers van het Nova College volgens het eigen-keuze concept.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing